//-->

Ordinace v růžové zahradě 423. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový 423. díl oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě. Pusťte si lehce online aktuální epizodu Ordinace v růžové zahradě z úterý 11. června 2013. Dnešní epizoda nese úderný název „Podvod století”. Všichni Běliny muži se snaží zachránit vilu Valšíků. Jáchym konečná zná výsledky svého HIV testu. Mázl dostane zajímavou nabídku.

Nový 423. díl Ordinace je tady. Chcete ho a my vám ho nabídneme online ke shlédnutí. Jinak připomínáme, že tato epizoda se jmenuje „Podvod století” a vysílala se na televizi Nova v hlavním vysílacím čase v úterý 11. června 2013. A o čemže bude dnešní díl? Samozřejmě o zajímavých příbězích obyvatel městečka Kamenice a obzvláště pak místní nemocnice.

V dnešním díle se Jáchym konečně dozví výsledky první várky HIV testů, na které čeká s opravdovým napjetím. Mezitím se rozhodne na popud svého otce i vlastního svědomí napravit alespoň jednu velkou křivdu. Vydá se za panem Nguyenem, chce aby rodina opět mohla přijmout jeho dceru Tien, která se kvůli němu se svojí rodinou nerozešla zrovna v dobrém.

Mezitím v nemocnice dostane Mázl hodně zajímavou nabídku. Mohl by se totiž stát tváří kampaně za boj proti zákeřné nemoci HIV, která se v poslední době začíná šířit opravdu nevídaným tempem. Jenže ředitel Hofman je naprosto jasně proti tomu. Mázlovo jméno stejně jako jméno celé nemocnice už je dost pošramoceno různými skandály. Naposled například se zpěvačkou Karou nebo Mázlovým porušením lékařské etiky.

Ota Kovář se konečně probírá ze stavu, kdy byl téměř naprosto nepříčetný a mimo. Hne s ním až informace, že Monika nechala Míšu bez jeho vědomí převézt do Irska. Otovi je jasné, že Míšu teď jen tak dlouho neuvidí. Dokonce to pro sebe přijímá jako zasloužený trest.

Pokračuje i bitva o Valšíkovic vilu. Hynek má nápad a to že by šlo okrást zloděje Krále. Vymyslí si takovou divadelní etudu, na kterou si vezme i Edu s Pantoflíčkem. Jen že Král je lidově řečeno hodně ostřílený grázl, takže to s ním nijak nehne. V druhé vlně jde po Královi Jánský, ale ani ten nemá úspěch.

To všechno uvidíte v aktuálním 423. díle, který si můžete přehrát online přímo zde na této stránce. Tak neváhejte a pusťte si tuto epizodu u které se budete určitě naprosto skvěle bavit!