//-->

Film Devatenáct klavírů (2008) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí český krimi film Devatenáct klavírů. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet, tento hodně zábavný český film. Určitě se budete královsky bavit a my vám tento snímek natočený v roce 2008 režisérem Dušanem Kleinem. V této historické kriminálce se podíváme do roku 1937 do Karlových varů, kde bude detektiv Klubíčko pátrat po […]

Přímo na této stránce jsme pro vás připravili pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí film Devatenáct klavírů. Jedná se o svérázný detektivní snímek, který nás zavede až do roku 1937 do vznešených Karlových Varů. Čin, který ale bude prošetřovat detektiv Klubíčko, ale rozhodně nebude vznešený. Bude to vražda věhlasného pianisty.

Scénář filmu vznikl podle detektivního románu E. Vachka. A jedná se nejenom o zajímavý detektivní příběh, ale zároveň příběh, který ve velké míře reflektuje svojí dobu. V hlavní roli se pak představil skvělý Miroslav Donutil. A o čem to dnes vlastně bude?

Film nás zavede do temné doby těsně před Mnichovským diktátem. Obzvláště na Karlovarsku byla v té době situace hodně těžká. Řádili tu Henleinovci a česká policie, aby situaci ještě nezhoršovala často nedělala vůbec nic.

Pro jednoho lázeňského hosta se ale pobyt stane osudným. Vážený německý hudební skladatel a pianista je nalezen mrtev. Na vyšetření případu je poslán ten nejlepší pražský detektiv Klubíčko. Zády mu bude krýt ještě inspektor Veverka, který si do lázní přijíždí pod falešnou historkou léčby žlučníku.

Celý případ se navíc komplikuje tím, že zmizí majitel karlovarské továrny na klavíry a hudební nástroje. A celý podnik přijde podezřele rychle do německých rukou. Souvisí to nějak s našim případem? Tak na to vemte jed, že ano.

A jak to všechno dopadne? To už můžete zjistit sami, tak že si tento skvělý film pustíte naprosto pohodlně a zdarma na této stránce. Tak proč toho nevyužít, když už jsme vám připravili film Devatenáct klavírů pohodlně a zdarma online ke shlédnutí.