//-->

Cesty domů 197. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový 197. díl seriálu Cesty domů. Přehrajte si přes internet váš oblíbený seriál, který vysílá každé pondělí a středu televize Prima Family. Dnes tu pro vás máme díl „Loučení” který se vysílal 12. června 2013. A co se stane? Valerie si přeci jenom rozmýšlí adopci Romanky. Honza s Vejnarem už mají dost […]

Další pokračování úspěšného seriálu Cesty domů (197) je tady. A vy byste si rozhodně neměli nechat tento velmi povedený seriál ujít. Dnešní díl nese tak trochu poetický název „Loučení” a vysílal se ve středu 12. června 2013. Na místě tedy už zůstává pouhá otázka, co se vlastně bude v dnešní epizodě seriálu Cesty domů dít?

Rudolf s Petrem jsou na horách. Rodina o nich však nic neví, proto mají o ně vážnou obavu. Rudolf si chce výlet do hor pořádně užít, protože za několik dnů jde do vězení. Rudolf si chce o svém nástupu do kriminálu v klidu s Petrem pohovořit.

Honza s Vejnarem mají stále na starost případ Piskořové. Petra je ve velkém podezření, ale k ničemu se nechce přiznat.

Kružík je v nemocnici velmi aktivní, takže sepíše proti Valerii petici. Pod petici se podepíšou všichni doktoři z oddělení. Valerii to ještě více nakopne, se všemi si domluví schůzka a nakonec je přesvědčí. V soukromém životě již tak Valerie úspěšná není. S konečnou platností přichází o Romanku. I na tomto poli se nevzdává a napíše jí otevřený dopis.

Honza vážně přemýšlí o odchodu z kriminálky. Vejnar chce také pryč. Soudek je však potřebuje, proto je přemlouvá, aby svůj krok dostatečně zvážili. Případ Piskořové graduje. Vše skončí úmrtím Petry a Piskoře. To je pro Honzu příliš. Dává v práci výpověď. Jeho kroky následuje i Vejnar.

Přátelé se přicházejí rozloučit s Rudolfem, neboť je to pro něj poslední den na svobodě. Dostaví se i Martin a Helča s Honzíkem. Rudolf se netváří utrápeně, naopak vystrojí důstojnou párty. Nechce před ostatními vypadat jako bačkora.

Nový 197. díl oblíbeného rodinného seriálu Cesty domů je tu pro vás nachystán pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí. Tak neváhejte a přehrajte si tuto epizodu naprosto jednoduše online.