//-->

Přehrát po internetu Gympl s (r)učením omezeným 62. díl (archiv)

Přehrajte si pohodlně a zdarma po internetu nový 62. díl Gymplu s ručením omezeným. Je to tak, aktuální pokračování Gymplu si můžete pustit zcela jednoduše na této stránce. Díl se jmenuje „Eliška ráda divočinu” a byl v premiéře vysílaný ve středu 12. června 2013. Kulich způsobí nedorozumění se svatebním prstenem. Matula bude mít dilema. Harlej […]

Nový 62. díl Gymplu s (r)učením omezeným ze středy 12. června 2013 je tady. Přehrajte si pohodlně a zdarma aktuální díl oblíbeného seriálu. A co se bude dít v aktuální epizodě Gymplu. No něco co byste určitě nečekali. Třeba to, že je Eva těhotná. Samozřejmě miminko se jí teď vůbec nehodí a raději by brala kariérní postup. Velmi vážně tak přemýšlí o interrupci. Jenže pro Lenera je to znamená, že by měli zůstat spolu. Může si být ale jistý, že je vůbec dítě jeho?

Renata nemůže přijít na jméno Harlejovi. Celá situace je ještě horší, že si ho její maminka nastěhovala k sobě domů. Renata se s ním tak vídá prakticky neustále.

Mates se konečně rozhoupe. Požádá Julču o ruku. A přijde to na něj tak rychle, že vůbec neřeší místo ani svědky. Julie je tak požádána přímo v kabinetě chemie a dokonce ještě před svědky – Miladou a Ctiradem. A kupodivu ani Milada kvůli tomu nijak nejančí.

Ředitelka ve škole oznámí Matulovi, že ve stejný den, kdy je naplánován Editin přílet, se přijdou na zkoušku divadelní hry podívat zástupci města. Matula ví, že obojí nestihne. Naštěstí je tu Pařízek s Marion se kterými se dohodne, že mu nezištně pomohou. Matula tak může jet na letiště, kde doufá, že se kromě Edity objeví i Eliška. Jeho sen se bohužel nesplní a na Hradeckém letišti přistává jenom psycholožka Edita. Má sebou ale další dítě.

Jenže to je jenom začátek. Když už se všichni shledají a chtějí odejít, tak ne ně zaútočí neznámý muži, kteří vypadí opravdu jak profesionální mafiáni. Následuje honička při které se Matula, Edita a Pařízek se ukryjí v hangáru. Jenže útočníci jsou rychlí a chytří. Takže je dostihnou a hrozí zastřelením Matuly, pokud jim nebudou vydány děti. Edita vyklouzne a zmocní se zbraně jednoho z útočníků. V tom také přijíždí policie.

Na gymplu zatím čeká Nerudová na společně s delegací z městského úřadu spolu a Evou na Matulu. Obětavý Adam se snaží celou situaci zachránit, ale je to marné. Když pak dorazí Matula, který se to snaží vysvětlit, tak to všichni berou jako hodně laciný vtip.

To a mnohem více vás čeká v 62. díle seriálu Gympl s (r)učením omezeným z 13. června, který jsme se rozhodli vám nabídnou online ke shlédnutí přímo na těchto webových stránkách.