//-->

Top Star: Jiří Krampol online ke shlédnutí

Přehrajte si pohodlně a zdarma hodně zajímavý dokumentárně zábavný pořad Top Star: Jiří Krampol. Tento díl o slavném moderátorovi a bavičovi se vysílal v premiéře ve čtvrtek 13. června 2013. Jiří Krampol je skutečně unikátní osobnost české kultury. Je to herec, který vzešel z divadla Semafor. Pochází z tvrdých poměrů a byl hned čtyřikrát ženatý.

Přímo zde si můžete pustit pohodlně a zdarma online unikární dokumentární film Top Star: Jiří Krampol. Tohoto rázného baviče asi není potřeba moc představovat, protože za jeho dlouholetou kariéru ho musí znát snad opravdu každý. Přesto se v dnešním pořadu o něm dozvíte spoustu zajímavostí, které jste doposud možná ani netušili.

Ale zpět k životopisu Jiřího Krampola. Ten se narodil 11. 7. 1938 v Buštěhradě, ale dětství strávil na pražském Žižkově. Vyučil se soustružníkem kovů, poté pracoval jako údržbář. Platonická láska k Mileně Dvorské v něm probudila zájem o herectví, takže nakonec nastoupil na DAMU, kterou absolvoval v roce 1962.

Nejdříve hrál v Divadle Na Fidlovačce, poté si prošel dalšími divadly jako například divadlem Na Zábradlí a samozřejmě Semaforem, který ho nejvíc proslavil. To bylo v 80. letech, kdy Jirka zažil svou zlatou éru popularity. Ve stejné době také vytvořil skvělé duo s Miloslavem Šimkem. Později spolu dokonce vytvořili Divadlo Jiřího Grossmanna. Šimek se ale chtě věnovat více politické satiře a tak se jejich cesty vydali jinými směry.

V roce 1998 přišla pro Jiřího Krampola další velká éra a to zábavného talk show pořadu „Nikdo není dokonalý”, který se s přestávkami vysílá dodnes.

Samozřejmě se nesmí zapomínat ani na filmové role Jirky. V první epizodní roli se objevil již v r. 1958 ve filmu Tři přání. A zahrál si v mnoha desítkách filmů a seriálů například: Malý pitaval z velkého města, Synové a dcery Jakuba Skláře, O princezně, která ráčkovala, Jen ho nechte, ať se bojí, Waterloo po česku, Andělská tvář.

V pořadu Top Star: Jiří Krampol se samozřejmě dozvíte hodně i z osobního života Jiřího Krampola, který byl vždycky v mnoha ohledech bouřlivý a zajímavý. To a mnohem více, stačí si pustit pohodlně online nejnovější Top Star!