//-->

Přehrát po internetu Ordinace v růžové zahradě 424. díl (archiv)

Přehrajte si po internetu Ordinaci v růžové zahradě 424. díl. Přímo na této stránce jsme si pro vás nachystali pohodlně a hlavně zdarma k přehrání video se nejnovější epizodou Ordinace. Dnešní díl se jmenuje „Pěkná bouda” a měl premiéru ve čtvrtek 13. června 2013. A o čem bude? Běla se nevzdává a chce svojí vilu […]

Přímo zde na této stránce pro vás máme pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí 424. díl Ordinace. Je to tak přímo zde na této stránce si můžete pustit váš oblíbený seriál a to naprosto pohodlně a před internet pomocí online streamu. Epizoda nese dost zajímavý název a to „Pěkná bouda”, rovnou vám také prozradíme, že tou boudou se myslí Valšíkovic vila. A nebo je to nový plán, který vymyslí Běla na její záchranu. Každopádně je jisté, že aby Běla získala zpět všechny ukradené peníze od Krále, tak budou muset všichni její muži spolupracovat. Léčka je to jednoduchá. Nabídne prostě Královi celou vilu Valšíků.

Jáchymovi se konečně ulevilo když zjistil, že není nakažen smrtelnou nemocí. A jak mu otrnulu, tak se zvedá i jeho libido. Dokonce začal znovu pomýšlet na vztah s Tien. Ta už je však po hrozné zkušenosti s ním hodně opatrná. Pro Jáchyma to znamená velké trápení, protože to vypadá, že se do Tien skutečně zamiloval, což je i pro něj hodně nová zkušenost.

V nemocnici zase řádí doktor „Bobo” Švarc, který se opět rozhodl přilepšit rodinnému rozpočtu nějakým tím úplatečkem. Opět se jedná o hyenismus nejvyššího řádu, protože k tomu zneužije zoufalství manžela, který má nemocnou ženu. Paní navíc trpí ztrátou paměti, což je pro Švarce takřka ideální oběť.

Pokračuje i trápení Oty Kováře. Ten se rozhodne vybít si všechnu svojí zlost na viníkovi Míšiny nehody. Pořádně ho seřeže téměř do bezvědomí, což má samozřejmě neblahé následky i pro něj. Ředitel Hofman chce po Suchém, aby ho okamžitě propustil z jeho nemocnice. Otu navíc čeká další rána. Kateřina by sice ráda zachránila jejich vtah, ale nebude jí to umožněno, naopak se v Otovi ještě víc zklame.

To a mnohem víc vás už čeká v novém 424. díle Ordinace v růžové zahradě z 13. června, který vám přinášíme na této stránce pohodlně a hlavně naprosto zdarma k přehrání online po internetu.