//-->

Svatby v Benátkách 70. díl – online ke shlédnutí

Seriál Svatby v Benátkách 70. díl online ke shlédnutí. Video s nejnovějším pokračováním oblíbeného rodinného seriálu z úterý 26. května 2015 je tady pro vás připraveno online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce si můžete opravdu jednoduše a pohodlně pustit další povedené příběhy.

Svatby v Benátkách od televize Prima Family pokračují nejnovějším 70. dílem. Je to hezky kulaté číslo, které je hodné oslavy, ale na tu teď rozhodně nebude čas. Čeká na nás totiž epizoda, která bude stejně jako vždy doslova napěchovaná zajímavými životními příběhy. Co tedy čeká na Olgu Drozdovou a její přátelé dnes? Hned vám to prozradíme na následujících řádcích. Dávejte ale opravdu dobrý pozor, protože toho rozhodně nebude málo. Kromě toho bychom vám také rádi zdůraznili, že video se seriálem je v opravdu výborné kvalitě.

Filip je v potížích. Jeho zákazníci mu neplatí a nebo s takovým zpožděním, že se z toho dostal do druhotné platební neschopnosti. Samozřejmě daně a mzdy zaměstnanců se musí platit pořád. Takže má Filip doslova nůž na krku a je na něj vyvíjen obrovský tlak, aby všechno platil. Jemu ale nikdo nic zadarmo jen tak nedá. Už se zdá, že Filipova stavební firma definitivně zkrachuje, když se objeví nečekaný zachránce. Je to Milánek, který pro něj má velkou stavební zakázku, za kterou mu navíc zaplatí předem. To by byl pro Filipa doslova dar z nebe.

Seriál Svatby v Benátkách 70. díl online pro vás.

Špička se nakonec bude účastnit soutěže o Vesnici roku. Alois z toho sice ze začátku nebyl moc nadšený, protože do soutěže obec vlastně přihlásil anonym. Nakonec je to ale přeci jenom příležitost jak propagovat tuto malou, ale velmi krásnou vesničku. Ostatní obyvatele navíc tento nápad nadchne. Kdo ví, třeba se teď toho ve Špičce bude dít daleko více.

Nová sestřička Hanka se dál snaží zapůsobit na Davida Grábnera. Ten jí pomalu, ale jistě začíná podléhat. Že by se i on vrhnul do nového vztahu? Každopádně se to vůbec nelíbí Arletě, která si to nakonec s Hanou sama vyříká. Je dokonce tak tvrdá, že se Hana rozhodne neplánovaně ukončit stáž v ordinaci. A když už jsme u těch dentistů, tak Marika právě úspěšně ukončuje kurz zubní instrumentářky, že by se hned pro ní našla práce?

Paní Krejzová se dozví o tom, že je Olga těhotná s Pivodou. Řekne jí to totiž Ema. Šťastný tatínek je mezitím plný plánů do budoucna. Jaké? Tak to už vám neprozradíme.

Každopádně to nebude jediné překvapení dnešní dílu. I v této epizodě bude totiž exkluzivním hostem Leoš Mareš. Toho zajímá především, zda salón Olgy a Loly bude pořádat svatbu pro Petru Faltýnovou.

Filipova stavební firma má velké problémy.

Pokud vás zajímá více, tak si přehrajte zbrusu nové pokračování seriálu Svatby v Benátkách 70. díl z úterý 26. května 2015. Tuto hezky kulatou epizodu jsme pro vás připravili ke shlédnutí jednoduše pohodlně a zdarma online. Video je v perfektní kvalitě a je tady pro vás s velkým předstihem. Pojďte využít této jedinečné šance a dobře se s námi bavit. Svatby v Benátkách za to určitě stojí a budete se u něj dobře bavit.