//-->

Výměna manželek 20. 5. 2015 (Markéta a Pavla) – online ke shlédnutí

Pořad Výměna manželek z 20. května 2015 je pro vás připraven online ke shlédnutí. Přímo zde jsme pro vás připravili nové pokračování oblíbené Výměny, ve kterém se tentokrát předvedou Markéta a Pavla. Obě dvě mají ženy, které jsou doslova posedlé úklidem. I když je to přeci jenom trochu jiné.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali nejnovější epizodu Výměny manželek. Jedná se už o devátý díl z nejnovější šesté série seriálu vysílané v roce 2015. Tato epizoda měla svojí televizní premiéru ve středu 20. května 2015, ale s tím si nemusíte dělat velké starosti. Vy si jí totiž můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. Video s tímto dílem jsme pro vás nahráli v opravdu prvotřídní kvalitě a s předstihem pro vás připravili.

A jaké dvě ženy přijali tuto výzvu? První z nich je Markéta, které je 38 let. Má pořádkumilovnou rodinu, ve které je na prvním místě trávení společného času. Hned za ním je ale také pořádek a zdravá strava. Je tak nadmíru jasné, že v této rodině panuje opravdu čilý ruch. Každý pracuje jak nejlépe umí. Na druhou stran právě díky tomu mohou spolu trávit více času a jejich vztahy jsou jaksi opravdovější.

Výměna manželek z 20. 5. 2015 - online ke shlédnutí.

To mladší Pavla, které je sedmadvacet let to také nemá jednoduché. I její partner je fanatik do úklidu, ale na rozdíl od manžela Markéty tak trochu jednostranně. I on vyžaduje naprostou čistotu a bez nablýskaného sporáku by zřejmě ani neusnul. Dokonce i na náhradní manželku, která je zvyklá uklízet si začne vyskakovat, že úklidu moc nedá, což jí samozřejmě obrovským způsobem vytáčí. Jenže náhradní manžel jaksi všechno vidí jednostranně. Jeho mantrou je, že ženská má pořádně uklízet. Ohledně chlapských prací ale panuje v bytě hodně velký deficit. Vypínače světel zalepené lepenkou, oprýskaná okna, nevymalováno. Zkratka to rozhodně není zrovna férový stav.

Není se čemu divit, že hlavně Pavla si s novou rodinou začne celkem rozumět, zatímco po návratu domů už zas tak moc netouží. To Markéta si v odloučení uvědomí hlavně to, jak moc svého manžela i dvě dcerky miluje. Každopádně závěrečná výměna názorů mezi osmi očima bude rozhodně hodně zajímavá a originální.

Pavlína a Markéta chtějí změnit své životy.

Více už uvidíte v reality show Výměna manželek z 20. května 2015 s Pavlou a Markétou. Tuto epizodu jsme pro vás připravili ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma. Je to skutečně jenom na vás, kdy si jí pustíte. Dnešní díl bude hodně zaměřený na úklid a ukáže, že i tato nepříjemná činnost se dá dělat dvěma způsoby a to buď naprosto pedantsky a neadekvátně a nebo s úsměvem a pomocí, kdy jde všechno hned mnohem lépe. Je na každém jak to pojme a zda z toto pro svou rodinu udělá zábavu a nebo trýznivé peklo. Pokud chcete vědět více, tak si rozhodně nenechte tuto epizodu ujít!