//-->

Film Zabijáci (2015) online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet film Zabijáci (2015). Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali tento hodně zajímavý a povedený dánský thriller. Severská detektivka je v poslední době v kurzu, tak proč k tomu nepřidat i nějaký ten napínavý krimi thriller ve filmovém zpracování.

Zabijáci online ke shlédnutí. Pokud i vy hledáte video s novým filmem Zabijáci, který měl premiéru v českých kinech 14. května 2015, tak jste zde zcela jistě na té správné adrese. Přímo zde jsme tento očekávaný film pro vás připravili k přehrání. Video se snímkem jsme pro vás nahráli v opravdu perfektní kvalitě, takže by jeho přehrávání pro vás mělo být opravdu maximálně komfortní. Chceme, abyste si tento originální film vychutnali opravdu naplno, tak jak to má být.

Film natočil mladý režisér Mikkel Nørgaard podle knihy Jussi Adler-Olsen. Ve filmu vzhledem k jeho původu nečekejte žádné známé herce. Nicméně i tak podali kvalitní výkony a o to více vynikne temný příběh.

Film Zabijáci (2015) online ke shlédnutí.

Jádrem vyprávění bude série vražd a znásilnění, která se odehrála už před 20 lety. Mohlo by se zdát, že je to už promlčený případ, ale hrůza těchto případů se natrvalo vryla do povědomí lidí. Čirou náhodou se složka s tímto případem dostane až na stůl detektiva Carla Mørcka. Ten pracuje v oddělení Q právě na těchto nejtěžších a neobjasněných případech. I tento ho samozřejmě hned zaujme. Ani ne kvůli tomu o čem je, ale už proto, že v případu je celá řada nejasností, které rozhodně nepůsobí jako náhoda. Právě proto se rozhodne případ otevřít a začít se mu věnovat znovu naplno.

Carl společně se svým asistentem Assadem se vrhají do vyšetřování. Stopy vedou na velmi prestižní internátní školu, kterou navštěvuje téměř výhradně smetánka a společenské elity země. Právě odtud mělo být před oněmi dlouhými lety provedeno tísňové volání. Podle všeho ho uskutečnila velmi vystrašená mladá dívka, která později beze stopy zmizela. To ale neznamená, že jí někdo zabil. Tato žena může být klíčem k rozluštění celého případu.

Čeká nás opravdu temné krimi.

Carl se svým pobočníkem, ale nejsou jediní, kdo jí jsou na stopě. Otevření vyšetřování přivolalo i temné síly, které stojí na odvrácené straně barikády spravedlnosti. A i ty se budou bránit. Navíc se podle všeho jedná o lidi s velkou mocí a konexemi. Kdo v této válce nervů zvítězí? A o jak hluboký skandál se vlastně jedná? Vyhlídky jsou opravdu neradostné, protože podle všeho jsou do těchto už téměř zapomenutých vražd navlečeni lidé z jinak opravdu noblesních kruhů.

Více o rozplétání tohoto podivuhodného příběhu už uvidíte ve filmu Zabijáci (2015), který si ostatně můžete přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Snímek jsme pro vás přichystali v maximální možné kvalitě pohodně a zdarma ke shlédnutí. Pojďte využít této jedinečné šance a přehrát si ho s námi. Myslíme si, že tento film vás opravdu nemůže zklamat. Pokud jste fanoušky tohoto žánru, tak vás čeká opravdu skvělý zážitek.