//-->

Kriminálka Staré Město 3. díl online ke shlédnutí

Přehrajte si jednoduše po internetu Kriminálka Staré Město 3. díl online. Třetí díl českéslovenské kriminálky Staré Město se jmenuje „Případ zlaté smrti”. Děj napínavé kriminálky nás tentokrát zavede do hlavního města Slovenska – Bratislavy, kde Zuzana Fialová a Matěj Hádek budou bojovat proti důmyslnému zločinu. Repríza na ČT 1 proběhla ve čtvrtek 30. května 2013.

Online ke shlédnutí nový 3.díl seriálu Staré Město. Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili k přehrání po internetu novou a hodně povedenou český krimi seriál – Kriminálku Staré město. Seriál se natáčel v roce 2010. Samozřejmě se dočkal i několika repríz jako například naposledy 30. května 2013. Děj seriálu se odehrává ve Staré Bratislavě.

A začneme hned těžkou otázkou: „Může být smrt zlatá?”. Těžko říci, ale spojení zlatá smrt je v tomto díle pouze čistě popisné, neboť bratislavský mord se odehrál v místním zlatnictví. Případ zlaté smrti se bude odehrávat pouze v Bratislavě. Čeká vás tedy napínavý a strhující díl, ve kterém se objeví celá řada rázovitých a svérázných postav hlavního města Slovenska.

V hlavní roli bude opět pohledná slovenská kriminalistka Zuzana a její český kolega Andy. Oba dostanou nový zapeklitý úkol, ve kterém mají objasnit mord starého zlatníka. Případ se zamotává, neboť k pachateli nevedou žádné stopy.

Smrt zlatníka byla rovněž krajně podivná, neboť ve skutečnosti šlo pouze o nešťastnou náhodu. Kriminálka však musí pracovat, neboť je tu mrtvý člověk a ukradené zlato, což jsou pádné důvody k vyšetřování. V pozadí příběhu se ocitne podplukovník Baron, který je již na penzi, ale stále dává cenné rady atraktivní Zuzaně.

Baron poukáže na jev náhody, která je v objasňování jakéhokoliv zločinu vždy důležitou stopou. A starý podplukovník se nemýlil, neboť náhoda skutečně přivedené mladé kriminalisty k odhalení pachatelů.

Přehrajte si pohodlně a zdarma online 3. díl seriálu Kriminálka staré město. Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili tento zajímavý Slovensko – Český seriál pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Tak vzhůru do toho!