//-->

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015) – Přehrát přes internet zdarma

Přehrajte si zdarma přes internet návrat legendárního sci-fi filmu Šílený Max: Zběsilá cesta. Australský režisér George Miller se vrací se svým nejslavnějším příběhem. Tentokrát sice bez Mela Gibsona, ale stejně to bude nářez z blízké postapokalyptické budoucnosti. U toho zkrátka a jednoduše chcete být!

Na této webové stránce jsme pro vás připravili k přehrání film Šílený Max: Zběsilá cesta, který měl premiéru v českých kinech 14. Května 2015. Podle všeho se jedná o jeden z nejlepších akčních filmů letošního roku. Je to více než důstojné znovuzrození legendy z osmdesátých let. Pevně věříme, že budete chtít být u toho a právě tento film si pustíte s námi. My jsme ho ostatně pro vás nahráli v perfektní audiovizuální kvalitě a nyní bychom vám ho chtěli nabídnout na této webové stránce online ke shlédnutí.

Opět se potkáváme s Šíleným Maxem v nespecifikovém čase v blízké budoucnosti. Svět se měnit v apokalyptickou pustinu, kterou na svým upravených autech a motorkách brázdí poslední přeživší z lidské civilizace. Jedním z nich je právě i Max. Je neustále na cestách a neohlíží se. Nechce vidět svou temnou minulost a toto vykořenění pro něj bylo jedinou cestou. Teď má na starost jenom sám sebe a nejbližší vteřiny svého života. To je ostatně nejlepší způsob jak přežít v této bohapusté krajině.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015) k přehrání online.

Jednoho dne se ale všechno změní. Osamělý jezdec Šílený Max totiž potká zvláštní skupinku lidí, kteří se nevzdávají svých ideálů a prchají přes poušť ve svém obrněném vozidle. K lepším zítřkům je vede vůdce jménem Imperator Furiosa. Jenže tato zvláštní skupinka má jeden velký problém jehož jméno zní Immortan Joe. Brutální tyran, násilník a vrha, který silou ovládá jediné větší město v okolí tzv. Citadelu a všechno okolo. Dost možná je to poslední větší lidské osídlení na světě.

Immortan Joe by nenechal skupinku lidí z města uniknout i tak, jenomže teď se zdá, že z města zmizelo něco velmi cenného. Nikdo sice neví jaký poklad byl Joeovi ukraden, ale je to dobrý důvod, tuto věc nenechat jenom tak být. Immortan Joe nechá proto svolat všechny své gangy. Největší armádu jakou je pustina schopná dát dohromady. Tady hrozivá síla má uprchlíky a každého kdo jim bude pomáhat zadupat do země. Osud to ale chtěl tak, že jedním z těch kdo jim budou pomáhat je Šílený Max. To jsou misky vah na tomto epickém střetnutí na konci věku vlády lidstva.

O akční scény rozhodně nebude nouze.

Víc už není třeba moc co dodávat. Pevně věříme, že se nám podařilo vás na tento povedený akční sci-fi film nalákat dostatečně. Pokud si tedy nyní budete chtít snímek Šílený Max: Zběsilá cesta přehrát zdarma přes internet, tak přímo zde jsme vám k službám. Film jsme pro vás připravili ve výborné kvalitě a to tak, abyste si ho mohli vychutnat kdykoliv jenom budete chtít. Video je ve skvělé kvalitě a u zvukových stop si dokonce můžete vybrat mezi dabingem a originálním zněním. K tomu už opravdu není moc víc co dodat. Pojďte si i vy přehrát nového čtvrtého Šíleného Maxe s námi! Za všechno mluví i velmi pozitivní recenze tohoto očekávaného filmu.