//-->

Svatby v Benátkách 68. díl online ke shlédnutí

Seriál Svatby v Benátkách 68. díl k přehrání přes internet. Nejnovější vydání oblíbeného seriálu televize Prima Family z úterý 19. května 2015 už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Pojďte si i vy přehrát tuto aktuální epizodu. Čeká na vás spousta zajímavých situací a příběhů ze života.

I dnes se v malém městečku Benátky nad Jizerou budou odehrávat velké příběhy. Pokud je sledujete stejně pozorně jako my, tak si zcela jistě nenecháte ujít ani tuto epizodu. V televizi se v premiéře vysílala v úterý 19. 5. 2015. Tím se ale nemusíte nijak extra zaobírat, protože vy si jí s námi můžete pustit hezky pohodlně a zdarma online a to navíc kdykoliv si zamanete. Epizodu jsme pro vás totiž nahráli ve skvělé kvalitě a nyní ji pro vás máme připravenou přímo tady. Přehrávání na naší stránce je opravdu jednoduché a jediné co k tomu musíte udělat je přihlásit se v horní části těchto stránek. Tím si aktivujete streamovací přehrávač a pak už je všechno jenom otázka pár kliknutí myši.

Co se bude dít v dnešním dílu? Začneme u Olgy, která má opravdu velkou novinku. Je totiž těhotná! José z toho má samozřejmě velkou radost a hned se to také vydá po chlapsku oslavit, což obnáší dítě samozřejmě pořádně zapít. Také Olga je ráda. Doufá, že dvojčata už jsou dost velké a tak jí snad s novým sourozencem i pomohou.

Svatby v Benátkách 68. díl online ke shlédnutí pro vás.

Helena hodně pomůže Boženě, protože pro ní ušije opravdu krásné šaty. Na takové by v konfekci nikdy nenarazila.

Svatební salón řeší další těžkou zakázku. Další svatba má být pro Moniku Vrchlickou. Ta i se svým nastávajícím navštíví salón, aby si dohodli podrobnosti. Jenže budoucí pan manžel není nějak v náladě a je na všechny opravdu nepříjemný. Nejhůře to od něj schytá Karel, který to však nese s maximální důstojností a grácií. V jeho věku ho ostatně jenom tak něco už nerozhází.

Morální drama, které trápilo doktora Jonáše už spěje ke svému konci. Nakonec se rozhodl zajít na policii, aby znovu otevřel případ Karolíny. Při cestě na policejní služebnu ho ale náhodou potká Arleta. Když jí řekne svůj záměr, tak mu poví celou pravdu. Jonáš jí nevěří, a tak ho musí vzít přímo za Karolínou. Nakonec se to všechny v dobrém vysvětlí. Jonáš bude slavit a dokonce nečekaně dostane i malý dárek. Karolína se mu nějak chce revanšovat, za to co všechno pro ni nakonec udělal.

Olga je těhotná s Josém, bude se slavit!

To a mnohem více už uvidíte ve zbrusu novém pokračování seriálu Svatby v Benátkách 68. díl. Číslo šedesát osm zkrátka stojí za to a je úplně jedno ať je to Jaromír Jágr na ledě a nebo nové pokračování našeho oblíbeného seriálu. Dnešní epizoda z úterý 19. května 2015 se opravdu povedla a nám nezbývá nic jiného, než vám ji doporučit ke shlédnutí. Rozhodně neprohloupíte, když si jí pustíte třeba právě hned teď a nejlépe s námi.