//-->

Svatby v Benátkách 65. díl online ke shlédnutí

Seriál Svatby v Benátkách 65. díl už na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili zbrusu novou epizodu oblíbených Svateb televize Prima Family. Dnešní díl měl svojí televizní premiéru ve čtvrtek 7. Května 2015. Bude ale stát za to? My pevně věříme, že ano.

Pokud jste fanoušky seriálu Svatby v Benátkách stejně jako my, tak už jste určitě velmi netrpělivý na další zbrusu nový díl. Tentokrát nás čeká epizoda s pořadovým číslem šedesátpět, která opět přinese spoustu zajímavých situací a dějových zvratů. My máme opravdovou radost, že můžeme být u toho a právě tento premiérový díl vám naservírovat online ke shlédnutí. Video s epizodou pro vás máme ve skvělé kvalitě a teď už je čistě jenom na vás kdy si jí pustíte. Jenom vám doporučíme ať je to co nejdříve, protože tady tato epizoda rozhodně nebude napořád.

Co nás ale čeká v této epizodě? Na následujících řádcích bychom vám rádi alespoň něco nastínili o příbězích, které se dnes v Benátkách nad Jizerou odehrají. A že jich nebude málo…

Pivodovi začíná být už podezřelé Filipovo chování, který mu nechce ukázat testy otcovství dvojčat? Proč by je ale před ostatními tajil? Každopádně už toho má dost a tak se rozhodne si na něj došlápnout. Filip si ale opět najde důvod, proč mu je nedat. Pivoda už je z toho rozpálený doslova do běla.

Seriál Svatby v Benátkách 65. díl online pro vás.

Andy má nový vztah, který si opravdu užívá. Začala chodit s Karlecem a Kája je tak definitivně pasé. Ostatně je ještě mladá a nikdo jistě nečekal, že s obyčejným Kájou vydrží do konce života. Každopádně tuto změnu v životě své dcery bedlivě pozorují i její rodiče. Marika jí přijímá bez problémů. To mnohem horší je to s Ivanem, kterému se to ale vůbec nelíbí.

Olga už nedokáže tajit před Lolou své štěstí. Řekne jí tak celou pravdu o tom, že se k sobě zase s Pivodou vrátili. Pivoda stejnou věc řekne zase Aloisovi. Teď už to budou vědět všichni. V salónu dělají na další netypické svatbě a to mezi nevidomými. Aby těch zdravotních problémů nebylo málo, tak oddávající má zase problémy s astmatem. Takže to bude opravdová výzva.

Paní Krejzová přijde o svou milovanou sedačku. Filipovi už se zdála stará a zašlá a tak jí vyhodil. To paní Krejzová opravdu těžce nese a dožaduje se jí zpátky. Pár zlostných nadávek schytá dokonce i Helena, která je v tom přitom naprosto nevinně.

Doktor Jonáš by rád uzavřel mír s Karolínou, ta mu ale místo toho ztropí další opravdu velmi nepříjemnou scénku přímo na ulici.

Další porce zajímavých příběhů z Benátek nad Jizerou.

To je to hlavní z nového pokračování seriálu Svatby v Benátkách 65. díl. Tato epizoda měla svojí oficiální televizní premiéru ve čtvrtek 7. Května 2015. Tím se ale vy nemusíte moc zabývat, protože u nás si jí můžete pustit hezky pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. Jak už jsme slíbili, tak video je ve skvělé kvalitě a přehrávání je u nás navíc naprosto jednoduchou až triviální záležitostí. Stačí se jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek. Víc už k tomu nemáme co dodat. Prostě si to pusťte a dobře se bavte!