//-->

Svatby v Benátkách 53. díl online ke shlédnutí

Seriál Svatby v Benátkách 53. díl je tady online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili novou epizodu tohoto oblíbeného seriálu. Dnešní díl měl svojí premiéru ve čtvrtek 26. Března 2015, ale vy si ho můžete pustit pohodlně a zdarma online třeba právě hned teď.

Pro všechny fanoušky skvělého seriálu Svatby v Benátkách tady máme výbornou zprávu v podobě nejnovějšího třiapadesátého dílu. I ten se nám podařilo nahrát přímo při oficiální premiéře a nyní vám ho přinášíme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Pevně věříme, že si tuto epizodu rozhodně pustíte a budete se u ní výborně bavit. Ostatně právě od toho tady tento seriál ze života je. A o čem to bude dnes? Jen tak ve stručnosti vám prozradíme, že Marika se nemůže rozhodnout s kým má být. Do městečka se vrací Eliška, na kterou čeká spousta překvapivých novinek. Vágnerová chce získat cenné Drozdovic pozemky. Bude toho ale daleko více.

David má nového zaměstnance. Nebo lépe řečeno stážistku. Tou je Hana Šimková, která je opravdu netrpělivě očekávaná. S takovým doktorem jako je David se určitě ještě nesetkala. Ostatně kde jinde také hledat tak vtipného a pohotového zubaře. Je tak skoro zaručené, že tato praxe bude pro Hanu nejenom přínosná, ale také velkým zážitkem. Nebude snad i doktor Jonáš závidět?

Ivanovi se v novém pořadu Kutiloviny opravdu daří. Sledovanost mu roste s každým novým vydáním. Zdá se, že právě to je ten úspěch na který celý život čekal. Jenže nečekaná sláva přináší i dříve nepoznané problémy. Třeba když se na Ivana pověsí dotěrná fanynka, která je mu neustále v patách a nedá mu ani na chviličku pokoj.

Svatby v Benátkách 53. díl je tu připraven online.

Do Benátek nad Jizerou se zpátky vrací Eliška. Dlouhou dobu byla mimo a tak se jde zeptat na dění k paní Krejzové. Ta před ní nemá tajnosti a hned jí poví největší novinu o tom, že Olgy děti jsou vlastně i Filipa. Pro Elišku je to celkem šok, i když se jí konečně některé věci začínají vyjasňovat. Eliška ale není jediná, kdo se nečekaně vrací. Do městečka přijede z Prahy i doktor Brom, který si nečekaně vzpomněl na Lenku a vypadá to, že jí chce získat zase zpátky.

V salónu se připravuje další svatba a to paní Pičmanové s Láskou. Vtipná kombinace jmen snoubenců se ale vůbec neodráží v oslavě, která se odehrává v poměrně smutné atmosféře. Nakonec se ale i díky snaze Olgy a ostatních povede všechno zlomit a je z toho celkem veselá svatba.

Vágnerová touží po tom dostat od Drozdových některé z pozemků na Špičce. Úpěnlivě proto přemlouvá Aloise, který ale nechce o ničem ani slyšet. Je to přeci rodinné dědictví a on ho nemůže jenom tak lehce rozprodat.

Romeo zažívá velký úspěch se svým podnikáním a vypadá to, že by se jeho podnik ještě mohl brzy rozrůst.

Povede se dnešní svatba slečny Pičmanové a pana Lásky?

Tak to je ve zkratce to hlavní z nejnovějšího pokračování seriálu Svatby v Benátkách 53. díl, který se v televizi vysílal ve čtvrtek 26. Března 2015. Snad se nám podařilo vás zaujmout. Právě proto jsme tuto epizodu nahráli přímo sem na tyto stránky a nyní vám jí nabízíme online ke shlédnutí. Pojďte využít tuto jedinečnou šanci a dobře se s námi bavit. Určitě toho nebudete litovat. Máme pro vás video s touto epizodou ve skvělé kvalitě a vy si ho přehrajete naprosto jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Více už k tomu nemáme co dodat, prostě si ho pusťte a dobře se bavte!