//-->

Výměna manželek (Veronika a Martina) z 1. 4. 2015 online pro vás

Video s novou epizodou Výměny manželek 2015 s Veronikou a Martinou už je tady pro vás přichystané online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili k přehrání přes internet už druhý díl z premiérové řady Výměny manželek, který se vysílal 1. Dubna 2015.

Výměna manželek online ke shlédnutí. Na této webové stránce pro vás máme nahrané video se zbrusu novou epizodou Výměny. Oblíbený seriál se vysílal na televizi Nova v premiéře přesně prvního dubna večer. Jedná se tedy už o druhý díl z této nové série, abychom byli přesnější. My jsme byli u toho a tuto epizodu jsme pro vás nahráli s předstihem v HD kvalitě. Díky tomu vám jí můžeme naservírovat naprosto pohodlně a zdarma přímo zde na této webové stránce. To je opravdu jedinečná šance, kterou byste si neměli nechat ujít. V kvalitě zvuku i obrazu totiž naše video hravě předčí televizní vysílaní.

Je ale v druhém dílu Výměny manželek o co stát? My pevně věříme, že ano a právě proto jsme pro vás tento díl přichystali online ke shlédnutí. S námi si ho pustíte opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Tak by to ostatně mělo být. Na rozdíl od Novaplus.cz vás u nás nebudou rušit žádné reklamy a video zde zůstane přístupné už na pořád.

Výměna manželek (Veronika a Martina) z 1. 4. 2015 je tady!

Nejdříve se ale pojďme podívat na obsah dnešního dílu. Své role si vymění temperamentní brunetka Veronika s o něco pasivnější Martinou. Obě si myslí, že si jich jejich manželé už dost neváží a Martina to má navíc podložené i nevěrou. Proto se rozhodli přihlásit do výměny, aby své životy změnili. Problém bude hlavně s manželem Martiny Slávkem, který je opravdu velmi svérázný a temperamentní. Pro ostré slovo nejde nikdy daleko a velmi snadno se vytočí. O tom se ostatně přesvědčí i jeho náhradní manželka Veronika, která s ním moc dlouho nevydrží. Za drobnou poznámku jí Slávek vyhodí na dlažbu před byt a už s ní nechce mít nic společného.

To druhá domácnost vypadá o poznání klidněji. Martina se zodpovědně ujme svých povinností. Také Robert je poměrně kliďas. Mezi sebou tak nemají vůbec žádný problém a všechno klape hladce jak po másle. Pro Martinu je to dokonce skoro až odpočinek. Jenže to je jenom klid před bouří. Všechno je možná až moc idylické. To si Martina uvědomí po tom, co Robert začne shazovat jejího manžela a dělat jí nevhodné návrhy. Zdá se, že i on by rád své manželce zahnul a nebo se snad do své náhradní manželky zamilovat? To jsme tady ještě neměli a bylo by to v historii Výměny dozajista poprvé. Není se tak ani čemu divit, že závěrečné setkání mezi osmi očima bude opravdu hodně peprné.

Na temperamentní Veroniku čeká opravdu nepříjemné překvapení.

Snad se nám podařilo vás dostatečně nalákat na další pokračování pořadu Výměna manželek 2. díl z 1. Dubna 2015. Dnešní epizoda patří mezi ty hodně podařené a zároveň vyhrocené, takže je opravdu na co se dívat. Video s novu Výměnou máme pro vás online a vy si ho tak můžete pustit přes internet kdykoliv jenom budete chtít. Věříme, že tuto jedinečnou nabídku brzy využijete a budete se s tímto skvělým pořadem dobře bavit. Přejeme vám příjemné chvíle strávené s novou Výměnou a dobrou zábavu.

Další informace hledejte na webu Erebio, kde rovněž naleznete video s touto epizodou online ke shlédnutí.