//-->

Přehrát po internetu Vyprávěj 13.díl (online archiv)

Přehrajte si nový díl českého seriálu Vyprávěj (13). Přímo zde na této stránce jsme pro vás nachystali aktuální 13. díl vyprávěj, který si můžete pustit pohodlně a zdarma z našeho online archivu. Díl se jmenuje „Squat” a byl v premiéře vysílaný v pátek 12. dubna 2013. Jak už název napovídá, tak tendle díl bude hodně […]

Online ke shlédnutí 13. díl Vyprávěj z páté řady tohoto skvělého seriálu. Tentokrát už se vracíme do porevolučních 90 let. Dnešní díl se konkrétně bude odehrávat už v roce 2000. Naši hrdinové řeší nové problémy spojené s adaptací v nové svobodné době. Režisér Bisi Arichtev si pro nás připravil další pokračování této zajímavé ságy, která nás provádí naší novodobou historií.

V dnešním díle Vyprávěj se konečně Tondovi se Zuzkou splní jejich dlouholetý sen. Konečně budou moci být šťastni jak si představují.

To v jiných rodinách řeší zcela opačné problémy. Karel s Evou se musí každý den bát s svého syna Matěje, ten utekl z domu a žije ve squatu mezi dost pochybnou partičkou. Vrátí se někdy domů? V této době navíc začínají i první represe proti squaterům, takže to chudák Matěj může schytat z obou stran.

Eva taky musí řešit svojí novou práci, poté co jí krachlo podnikání. Nakonec skončí díky Janě jako účetní pro Ivetu, které naopak podnikání hezky prosperuje.

Majda také neví kde ji srdce stojí. Musí se konečně zbavit myšlenek na vztah s Kubíčkem. Jde na to tak chytře a možná, že je v tom i trochu pocitu viny, protože si snaží užívat si svůj čas s rodinou.
Porevoluční léta jsou také synonymem nových možností, které leckdo nedokázal finančně ustát. A stejným případem je i Vašík, který se jenom kvůli tomu, aby zapůsobil na svojí přítelkyně docela hodně zadluží.

To všechno a mnohem více vám přinášíme v novém 13. dílu seriálu Vyprávěj, který si můžete pohodlně a zdarma přehrát online na této stránce. Kromě toho pro vás máme i online archiv s mnoha dalšími díly vašeho oblíbeného pořadu!