//-->

Policajti z centra 2 díl online ke shlédnutí

Přehrát 2. díl oblíbeného seriálu Policajti z centra. Přímo zde jsme pro vás připravili online ke shlédnutí druhý díl hodně zajímavého nového českého krimi seriálu Policajti z centra. Druhý díl se jmenuje „Smrt modelky”. Tentokrát se podíváme na smrt krásné modelky Ireny Altmanové, která doplatí na to, že se chce rozvést se svým mužem, který […]

Tak tu máme už druhý díl unikátního Česko-Slovenského krimi seriálu Policajti z centra. Už jenom proto, že dobrých kriminálem není nikdy dost, tak byste si tento skvělý seriál rozhodně neměli nechat ujít. Tentokrát začneme trochu ležérně, to ale vůbec neznamená, že by tento díl nebyl akční a dramatický. Detektiv Franta z prvního oddělení slaví v baru s kolegy z práce své narozeniny. Blahopřát mu přišli snad opravdu všichni, vyšetřovatelé Vlček, Carlos, Sabina, Pinky Kosek, dokonce i vrchní šéf Ježek. Tadle parta je skoro rodina. Tedy alespoň Vlček s Frantou, kteří jsou skutečně velcí přátelé. Za to Carlos a Vlček si nemůžou moc přijít na jméno, protože Carlos žije s Vlčkovou ženou a jejich synem.

V jiném nočním klubu se ale odehrává zcela jiná party. Majitelka nočního klubu Veronika Kováčová má pro svého poskoka Bruna Pelce trochu špinavý kšeft. Připraví pro něj neregistrovanou zbraň a fotku modelky Ireny Altmanové. Ta to mám mít za hezky kulatou sumu peněž brzy spočítané.

A důvod proč má krásná modelka, která doslova září na předváděcích molech zemřít? Tak především se chce rozvést se svým mužem. Je to podnikatel, který pracuje pro uprchlého podnikatele Švece. Jak už víte z minulého dílu tak Švec se ukrývá kdesi na Kajmanských ostrovech. Altman ovšem rozvod v žádném případě nechce, jeho žena je ale neodbytná a tak pro ní právě s majitelkou baru Kováčovou vymyslí tento jiný osud.

Nový díl Policajtů z centra měl premiéru na České televizi dne 7. února 2013. Určitě dlouho neváhejte a využijte toho, že jsme pro vás připravili tento skvělý seriál online ke shlédnutí.