//-->

Přehrát po internetu Gympl s (r)učením omezeným 61. díl

Nejnovější epizoda oblíbeného seriálu Gympl s (r)učením omezeným je tu pro vás přichystána naprosto jednoduše online ke shlédnutí. A to samozřejmě zdarma. Dnešní díl, který měl svojí premiéru v pondělí 10. června 2013 se jmenuje „Den dětí”. V dnešním díle se podíváme na doslova souboj o ředitelský post. Ctirad dostane další lukrativní pracovní nabídku.

Přehrajte si zdarma po internetu nový 61. díl Gymplu s (r)učením omezeným, který vysílala televize Nova v pondělí 10. června 2013 v hlavním vysílacím čase od 20:20. Určitě jste už maximálně netrpělivý na to, co se bude v dnešním díle dít a proto, než si tento seriál skutečně pustíte, tak tu pro vás máme takové stručné shrnutí.

Matula je sice už celkem v klidu a hlavně zdraví. Pořád ho ale něco tíží. Je si totiž naprosto jistý, že ho někdo potají sleduje. Sám si dobře uvědomuje, že pozornost je určitě namístě, protože situace do které se dostal s hlídáním čínských dětí určitě není zrovna typická. A bůhví do čeho se to vlastně Eliška zapletla. Na tento fakt ostatně upozorňuje také Dagmar. Pařízek na to celé opět reaguje svým svérázným způsobem. Navrhuje, aby se všichni vydali na střelnici a nacvičili si zde zacházení se střelnými zbraněmi.

Velké štěstí se usmálo na Ctirada. Jeho kolega Valouch mu totiž nabízí velmi lukrativní práci v zahraničí. Dokonce lepší než práce v Pelnerových laboratořích. Ctirad ale neví jak se má rozhodnout, dal už přeci Pelnerovi slovo a ten zaplatil a zajistil nákladnou operaci jeho dcery. Ale co dál? Ctirad cítí, že Pelnera také nemůže jen tak lehce odmítnou. Vydá se proto za Pelnerem, který už má ale nachystané papíry ohledně patentu na zázračný Ctiradův preparát. Dokonce mu nabízí místo společníky, aby se mohli dělit o zisky. Nakonec se z toho Ctirad ale přeci jenom vyvlékne. Pomůže mu v tom Komenský. Všechna práva na svůj zázračný energetický prášek tedy nechá Pelnerovi a on půjde pracovat do zahraničí.

Zajímavá životní epizoda čeká i na školníka Kulicha. Právě dne za ním přijde Mates, který od něj potřebuje pomoc. Kulich se má převtělit do role špiona. Jeho úkolem bude zjistit, jak by se Milada tvářila na to, kdyby se chtěl Mates s Julčou brát.

Radost má i Eva. Ta už si je celkem jistá, že k tomu aby dosáhla postu ředitelky už ji opět nic nebrání. Dokonce si je už tak jistá, že sebevědomě naznačí Koberové, že by si ji vzala jako zástupkyni a svou pravou ruku. Jenže v závalu euforie si nevšimne, že se řízla u popelnic. Později když oslavuje s ježdíkem, tak se jí udělá opravdu hodně špatně. Že by nějaká otrava?

To už se dozvíte pohodlně a hlavně naprosto zdarma v novém 61. dílu Gymplu s (r)učením omezeným, který jsme tu pro vás připravili pohodlně a zdarma online k přehrání. Tento díl Gymplu se vysílal v pondělí 10. června 2013.