//-->

Cirkus Humberto 10. díl online ke shlédnutí

Přehrajte si online po internetu nový 10. díl seriálu Cirkusu Humberto. Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili Cikus Humberto (10/12), který se jmenuje „Varieté”. Tento velkolepý český seriál podle románu Eduarda Basse se natáčel v roce 1988 a jedna z repríz na České televize i proběhal například v pondělí 10. června 2013. […]

Online ke shlédnutí Cirkus Humberto 10. díl. Přehrajte si pohodlně a hlavně naprosto zdarma nový díl skvělého historického českého seirálu. Tato epizoda s názvem „Varieté” měl svojí reprízu v pondělí 10. června 2013.

A co bude obsahem dnešního dílu? Cirkus Humberto se dočkal svého konce. Bohužel si udělal příliš velké dluhy a jeho věřitelům došla trpělivost. Proto došlo k úpadku. Cirkus byl rozprodán, aby se vypořádal se svými věřiteli. Velká část jeho účinkujících odešla k berlínskému cirkusu Kranz.

Někteří věrní se však rozhodli zůstal společně s Václavek Karasem, který pro ně přeci jenom práci našel. V Praze pronajal divadlo a pojmenoval je Varieté Humberto. Samozřejmě je to velká změna. Pro některé účinkující, jako například artisty to není téměř žádná změna v jejich práci. Ale zejména pro lidi, kteří pracují se zvířaty je to obrovské omezení. Například krasojezdkyně Helena, tak musela skončit.

Václav Karas ale dokázal své variéte představit Praze v opravdu velkolepém stylu. Na premiéru bylo doslova narváno a ještě dlouho po ní se o ní po všech pražských zákoutí mluvilo. Že by to tedy přeci jenom nebyl úplně konec Cirkusu Humberto?

Nový 10. díl seriálu Cirkus Humberto si můžete přehrát pohodlně a naprosto zdarma přímo na této stránce!