//-->

Comeback 1.díl online ke shlédnutí

Pusťte si online váš oblíbený český seriál Comeback. Televize Nova si pro nás připravila kompletní reprízu svého skvělého seriálu Comaback. Ten si zde hezky můžete pustit od prvního dílu pojmenovaného „Křeslo“. Comaback patří bezesporu k nejlepším českým sitcomům poslední doby.

V rodině bývalého muzikanta Tomiho Paciho dosloužila stará, ale všemi velmi oblíbená pohovka. Nebo vlastně pohovka stále slouží, ale Iva ji už nebude čistit. Takže jí nebude čistit nikdo a pohovka je na vyhození. Lepší nová a čistá pohovka, než stará a špinavá. Otázka ale zůstává, kde najít peníze na novou. Obchůdek s hudebninami a deskami, který rodina provozuje totiž jak se zdá moc nevydělává. Respektive do krámku Pacovských přicházejí zákazníci snad jenom omylem. A když se tak přeci jednou za rok stane a odvážný zákazník si přijde koupit cédéčko, tak ho Ozzák s vehemencí a svým vzezřením doslova vyžene pryč.

Naštěstí se rodince podaří sehnat novou pohovku a za skvělou cenu. Bohužel se to jednomu členovi rodiny moc nezdá. Tím je rocker duší i tělem (a trochu potrhlý) Ozzák, kterému ta stará pohovka prostě chybí a nemůže se rozloučit ani se vzpomínkou na ní. Za ty roky v ní totiž měl vysezený svůj důlek. Díky tomu z ní nepadal ani když přišel z hospody v značně podroušeném stavu.

Takže samozřejmě potřebuje alespoň svoje vlastní křeslo. To by mělo být nejenom pohodlné, ale samozřejmě odpovídat i Ozzákově stylu. To znamená, že musí být jeho nové křeslo hlavně černé a nebezpečné. A prostě ho chce!