//-->

Hříšní lidé Města pražského 1.díl online ke shlédnutí

Přímo zde se můžete online podívat na legendární seriál s Jaroslavem Marvanem Hříšní lidé Města pražského 1.díl s podtitulem Přísaha. Seriál vypráví detektivní příběhy ze slavného období pražské kriminálky pod vedením rady Vacátka za pomoci jeho mordparty.

Hříšní lidé Města pražského je skvělý třináctidílný seriál. Je to kriminálka ze staré školy, kde se k řešení případů používá spíše rozum, než svaly. Scénář seriálu natočeného v revolučním roce 1968 vznikl podle povídek Jiřího Marka. Celé to pak režíroval známý Jiří Sequens.

Konečně se tak opět shledáme nejenom se slavným radou Vacátko (Jaroslav Marvan) a jeho vyhlášená „mordparta“ s inspektory Mrázkem (František Filipovský), Brůžkem (Josef Bláha) a Boušem (Josef Vinklář), ale i zajímavými případy které budou řešit. Žádný zločinek proti takové partě skutečně nemá žádnou šanci.

V první epizodě budou řešit případ záhadné vraždy. V jednom z bytů v Praze se objeví náhled mrtvola Adolfa Zemana a jeho psa. Všechny důkazy vedou kriminalisty k tomu, že to byla jasná sebevražda. Pečlivě ustlaná postel však ukazuje, že se v bytě pohybovala i nějaká žena. Jaká je tedy její role v tomto podivném případu?

Zajímavostí je, že se jedná o seriál převedený do HD kvality s retuší obrazu a kazů na původním analogovém filmu. Všem divákům, ať s nejnovějším televizorem nebo se staršími televizory formátu 4:3 nabídneme klidnější obraz a daleko lepší obrazový zážitek. A my vám přejeme příjemnou podívanou, která určitě bude stát hodně za to!