//-->

Farma 2.díl online ke shlédnutí

Přímo zde si můžete pustit online novou českou reality show farma. Farma je show, kterou si pro nás připravila televize Nova. Jednotlivé díly budou vysílány od neděle do čtvrtku a seznámíme se v nich s 12. soutěžícími, kteří budou bojovat o rovný milion korun českých.

Farma je klasická reality show, založená na tom, že se zavře 12 exotů různého ražení (kur*vy, bu*ny, cholerici, podivíni, citlivky) do jedné vily a pak se na ně valí série nic neříkajících úkolů, aby se z toho mišmaše vymačkaly, co nejhrubší emoce pro televizní kamery. Zkrátka i v reality show se musí něco dít, i když tu scénář není. Jediný rozdíl tohoto velkého letního dobrodružství bude o tom, že jako prostředí nebude soutěžícím sloužit luxusní vila, ale farma v horách.

Celkově se soutěžící na tuto farmu podívají na 9 týdnů. Tedy alespoň ten vítězný. Cíl soutěžících je jediný a to přežít. Což je samozřejmě nutné brát s rezervou, protože je o soutěžící dobře postaráno. Ostatně společná práce by je mohla spíše stmelovat než rozdělovat. Proto ostatně také tak krátká doba 9. týdnů soutěže, během kterých samozřejmě nestihne ani nic vyrůst. Takže zemědělské úkoly na farmě jsou opravdu spíše pro zpestření dne, ale jiný smysl nemají.

Celé farmářské dobrodružství moderuje Tereza Pergnerová, což už samo o sobě hodně vypovídá o kvalitě této taškařice. Pokud máte rádi jednodušší zábavu, tak se u farmy určitě hodně pomějete. Přejeme vám příjemnou zábavu.