//-->

VIP Prostřeno online ke shlédnutí

Oblíbenou napůl kuchařskou a na půl reality show Prostřeno asi není potřeba moc představovat. Vždyť také běží po celý rok každý všední den na TV Prima. Nyní tady ale máme léto, což znamená, že je čas na speciální letní vydání se známými osobnostmi. Tentokrát nás pohostí Agáta Hanychová, Eva Decastelo, Martina Gavriely a Jiří Pomeje.

Prostřeno patří mezi jedny z nejoblíbenějších českých pořadů. Zajímavě v sobě kombinuje prvky kuchařského pořadu, lifestylové show a reality show se soutěží. Člověk se tak v pořadu nejenom dozví nějaké zajímavé a originální recepty, ale trochu i nahlédne do soukromí a povah jednotlivých účastníků soutěže.

O to zajímavější určitě budou tyto speciální letní díly s celebritami. Do svých domácností nás totiž pozvou a pohostí nás samé docela kontroverzní osobnosti. A kdo se nám vlastně tedy bude vařit? Například divoká modelka Agáta Hanychová, která se proslavila svým provokováním bulvárních novinářů, pak moderátorka Eva Decastelo proslulá svými nahými fotkami. Další moderátorka Martina Gavriely, která se za své tělo také nestydí. Posledním do party je muž a to Jirka Pomeje, nechvalně proslulý svými dluhy nebo kraťoučkým ale mediálně hodně propíraným manželstvím s Ivetou Bartošovou.

Jinak obsah pořadu bude prakticky stejný jako vždy. To znamená nejen zajímavé recepty, ale také spousty zábavy například při programu, který pro své hosty musí celebrity vymyslet. Jediný větší rozdíl je v tom, že výhra nepůjde vítězi do kapsy, ale na dobročinné účely.