//-->

Comeback 33. díl online ke shlédnutí

Ke shlédnutí 33. díl seriálu Comeback – Komu zvoní hrany. Přehrát online pokračování oblíbené seriálu televize Nova Comeback. Přímo zde si můžete pustit váš oblíbený komediální seriál v hlavní roli s Martinem Dejdarem, Tomášem Matonohou, Kristýnou Leichtovou, Danou Batulkovou nebo Matoušem Rumlem. Simona si zvyká na práci ve fast foodu, která je hodně jiná. Tomáš […]

Na této webové stránce si můžete přehrát aktuální 33. epizodu seriálu Comeback. Je to díl z druhé série tohoto skvělého a původního českého sitcomu z produkce televize Nova. Opět na vás čeká pořádná porce zábavy u které se určitě hodně nasmějete.

Dnes to bude hodně o rozjezdu nového fastfoodu HappyChick, neboli o rozjezdu ráje kuřecích specialit, kam má na práci nastoupit i Simona. Ta měla předtím ve svém baru celkem klid, takže je z nástupu do nové práce trochu nesvá. Stejně tak ze svých kolegů, šéfů a vůbec z atmosféry ve firmě není vůbec nadšená. Už jen z hymny podniku, který začíná slovy: „My vezmem svět pod naše křídla!” se jí začíná tak trochu dělat špatně. Navíc její šéf Rudy je do vedení podniku opravdu zapálený a znamená pro něj všechno na světě.

Jediná výhoda je, že si Simona může nosit zbytky jídel domů co hrdlo ráčí. A dvojčatům hranolky a smažená kuřátka opravdu chutnají. Možná až moc chutnají a začíná to na nich být i vidět, což je asi trochu problém, na který nikoho nenapadlo myslet.

Dobře na tom není ani Tomáš, kterému se jeho návrat do hudební branže orpavdu přestává dařit. Jeho další koncert navštíví pouze 3 (slovy: tři) platící lidé, což je opravdu hodně málo, což s nelibostí okomentuje i Marcela. Navrhuje mu proto, aby se jako ostatní celebrity zviditelnil nějaký bulvárním skandálem. Bohužel její nápad na to, aby odcizil nějaké zboží v supermarketu se Tomášovi nezdá zrovna moc dobrý.

A dobře na tom moc není ani Ozzák. Už to vypadalo, že si konečně najede novou dobrou krčmu, kde by mohl trávit dny, bohužel ho od Maříků vyženou trempové. Zdá se že hledání jeho nového domova je marné a on se tak zase bude muset pátrat nanovo. To všechno a mnohem více v novém dílu seriálu Comeback, který vám zde přinášíme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Přejeme vám příjemnou zábavu.