//-->

Prominenti TV Barrandov online ke shlédnutí

Přehrát poslední díl pořadu Prominenti TV Barrandov. Přímo zde jsme pro vás připravili bulvární magazín televize Barrandov Prominenti. Prominenti je typický lifestylový pořad, který přináší aktuální zprávy o hvězdách showbyznysu. Pořad vysílá televize Barrandov už od svého spuštění a to každý všední den od 19:05. Kromě novinek se můžete těšit i na zajímavého VIP hosta, […]

Přehrát online poslední díl Prominentů tv Barrandov. Přímo zde si můžete pohodlně a zdarma pustit nejnovější díl Barrandovských Prominentů. Jedná se o to nejžhavější poslední pokračování tohoto oblíbeného společenského magazínu, který opravdu stojí za to a má co říct.

Každý pracovní den se můžeme těšit na drby, reportáže a novinky z nablýskaného světa celebrit. A naše oblíbené zprávy nás neopustí ani o víkendu, kdy jsou pro změnu na řadě zase sestřihy toho nejlepšího z uplynulého týdne a to jak z domácí tak za zahraniční scény celebrit. U zahraničních samozřejmě bodují především ty z Hollywoodu. Jestliže chcete mít čerstvé zprávy o celebritkách tak jsou Prominenti tím správným pořadem pro vás.

V moderování Porminentů se střídá sympatická parta známých moderátorů ve složení: Petra Černocká, Monika Marešová a Martin Maxa. Jedná se o opravdu dobře vybraný team a lidi, kteří dokáží báječně improvizovat a navodit tu správnou atmosféru. Původně Prominenty moderovala například i Jitka Asterová.

Jinak se Prominenti vysílají od roku 2010 a stopáž pořadu je 35 minut. Pořad Prominenti si tedy můžete pustit pohodlně a online z našeho archivu. Pokud máte pořad rádi, tak určitě neváhejte, u nás najdete nejenom ty nejnovější, ale i starší díly.