//-->

Přehrát online Gympl s (r)učením omezeným 75. díl

Přehrajte si online přes internet nový 75. díl Gymplu s (r)učením omezeným. Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili ke shlédnutí toto aktuální pokračování oblíbeného seriálu. Dnešní díl se jmenuje „Akce a reakce” a měl svojí televizní premiéru v pondělí 30. září 2013 na obrazovkách televize Nova. I dnešní epizoda gymplu přinese spoustu […]

Další pokračování Gymplu s (r)učením omezeným je tady. Oblíbený vážně nevážný seriál televize Nova se dočkal další epizody, která nás opět vezme mezi naše hrdiny z Králováckého gymnázia. Právě proto jsme si ostatně pro vás připravili i nejnovější díl Gymplu pohodlně ke shlédnutí. Jedná se o 75. díl, který se jmenuje Akce a reakce. Tuto epizodu jste v televizi mohli shlédnutou v premiéře v pondělí 30. září 2013.

A jaké příběhy se budou odehrávat v novém Gymplu? No rozhodně jich nebude málo, tak se na ně pojďme alespoň ve stručnosti podívat.

Tak to vypadá, že u Matuly s Editou je konečně ruka v rukávě. Matula tajně, aby ho nikdo neviděl chodí k ní na návštěvy a je na něm hned na první pohled vidět, že je šťastný a překypuje pohodou.
Ředitelka Nerudová stále konzumuje více prášků než je zdrávo. Má sice hned za zády Bohunku, která se jí usilovně snaží pomoci, je ale otázkou, zda její snaha není občas spíš kontraproduktivní. Teď jí například dožene až k velmi pochybné seanci s věštkyní Džamilou.

Adam a Denisa jsou stále rozhádání. A postupně jak spolu vlastně ani nemluví se propast mezi nimi dále zvětšuje.

Jindy energická Eva se po ztrátě svého nenarozeného dítěte utápí v depresích a slzách. Všechno je navíc o to horší, že jí opustil i manžel. Vaněčková by od ní potřebovala pomoci, ale zdá se, že Eva toho prostě a jednoduše nebude schopná.

Kulich se snaží pomoci Miladě, tím že má odnést Věrce dárek od tajného ctitele. Jenže to vypadá, že Václava se s z hospodskou Věrkou už dá dohromady nepodaří.

Nový 75. díl Gymplu s (r)učením omezeným si můžete přehrát online přímo na této stránce. Je to pohodlné a navíc naprosto zdarma. Tento díl se v televizi vysílal v pondělí 30.9. 2013.