//-->

Přehrát online seriál Marta a Věra 7. díl (19. 5. 2014)

Přehrajte si zdarma přes internet 7. díl sitcomu Marta a Věra z pondělí 19. 5. 2014. Prudce originální a zábavný český seriál v hlavní roli s trojicí Barbora Poláková, Sabina Remundová a Pavel Liška je opět tady. Dnešní epizoda nese podtitul „Večírek” a jak už tento název napovídá, tak se v něm společně vydáme na […]

Na Martu a Věru dnes čeká opravdu nelehký úkol. Ředitel Brouček si na ně vymyslel opravdu další zapeklitou situaci, které by se nejraději vyhnuli. Mají se totiž dobře bavit na srazu motorkářů. Ačkoliv jsou Marta i Věra ukecané dost, tak v podobné situace rozhodně neví, jak se mají zachovat. Bohužel ve firmě není nikdo jiný, takže na výběr mít nebudou. Střet s touto podivnou subkulturou potetovaných hochů, jenž se prohánějí na bizardně velkých a výkonných strojích rozhodně nebude jednoduchý. I když právě tady Marta s Věrou zjistí, že to všechno rozhodně není jak mají zakořeněno ve svých předsudcích.

Každopádně Věrka vymyslí řešení, kterým by si tento večer mohli přeci jenom trochu zpříjemnit. Může ale něco takové projít? Vzepřít se přímo ředitelovi Broučkovi přeci nemohou. Každopádně je Věra dost prohnaná na to, aby vymyslela alespoň řešení, které jim celou tuto ošemetnou odálost alespoň trochu zpříjemní.

Jak se nakonec Marta s Věrou poperou s účastí na motorkářském večírků už uvidíte pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Nejnovější sedmý díl Marty a Věry z 19. 5. 2014 na vás už čeká online ke shlédnutí. Pevně věříme, že se budete u tohoto skvělého seriálu dobře bavit a že s ním prožijete opravdu příjemné chvíle.