//-->

Hlas Česko Slovenka 2. finále – online video

Video s 2. finále soutěže Hlas Česko Slovanka 2014! Na tomto webu si můžete pustit druhé živé finále pěvecké reality show televize Nova Hlas. Celý pořad se rychle blíží do svého finále a vy se teď s námi můžete jednoduše podívat na ty vůbec nejzajímavější souboje. Mnohým soutěžící budou nervózní a mají důvod být proč. […]

Video s tímto dílem si u nás samozřejmě můžete pustit kdykoliv jenom budete chtít a to naprosto pohodlně a bez reklam a to už za to stojí nemyslíte? U nás jste rozhodně na té správné adrese, protože sami sledujeme tento ročník Hlasu hned o začátku a nevynechali jsme skutečně ani jediný díl. Hlas je soutěž ve které rozhoduje hlavně talent a všechno ostatní je vedlejší.

V těchto živých kolech rozhodují o postupu už jenom hlasy soutěžících. Ti kdo jich budou mít z finálové dvanáctky hodně postupují dál. Ti kteří nebudou mít to štěstí a skončí mezi posledními čtyřmi se pak budou muset se soutěží rozloučit. Teď už to je opravdu na ostří nože, protože v Hlasu zůstávají už opravdu jenom skvělý zpěváci. Mnozí už dokonce i poloprofesionálně hrají a vystupují. Dokonce i kouči jsou z nich námětu. Třeba klidně i takový Majkl Spirit, který má jinak image drsného rapera. Jenže v takových momentech prostě není jen tak jednoduché udržet nervy na uzdě.

A jaké songy tedy zazní? Tak třeba soutěžící Andrea Holá zazpívá Donnu Summer – Hot stuff, Viktor Holomek zase skupinu 3doors down – Without you, Blanka Janečková a Martin Svátek zase duel Marvin Gaye and Tommi Terrel – Ain’t no mountain high enough, Andrea Janczarová zase zpěvačku Christina Marie – Bang bang, Vendula Příhodová si střihne slavnou Kelly Clarkson – Stronger a samozřejmě mnohé další skvělé hity. Dramaturgové a kouči si skutečně dali pozor, aby vybrali jenom ty nejlepší pecky a zároveň písničky, které budou našim soutěžícím opravdu sedět.

Víc už vás snad lákat na nový díl Hlasu nemusíte. Pokud máte rádi skvělou show a hezké písničky, tak si pořad určitě pusťte. Na našem webu máme pro vás 2. finále Hlasu připravené online ke shlédnutí. Je to ve skvělé kvalitě a na rozdíl právě od oficiálního webu i bez reklam. Více už snad říkat nemusíme. Zkrátka pojďte do toho s námi!