//-->

Hlas 2014 – Závěrečné finále online ke shlédnutí

Soutěž Hlas 2014 se dostala až ke svému konci. Na této webové stránce jsme pro vás nachystali online ke shlédnutí 4. velké finále, kde se konečně rozhodne o vítězi celé soutěže. V televizi tento poslední díl běžel ve středu 18. června 2014 v hlavním vysílacím čase. Vy si ale tento díl můžete pustit přímo zde […]

Hlas Česko Slovenska se stal doslova kulturním fenoménem. Všichni jsme seděli doslova přikovaní u televizních obrazovek a sledovali tuto skvělou show, plnou nadějných zpěváků, kteří mají to hlavní o co jde a to je „Hlas”. Byla to opravdu dlouhá a hodně zábavná jízda a možná vám tak přijde dokonce trochu líto, že jsme už na jejím konci, jenže tak už to prostě chodí. Nicméně teď před sebou máte ještě to poslední kolo, které si můžete přehrát pohodlně a zdarma přes internet. To je nabídka, která se zkrátka neodmítá, protože už nemusí přijít znovu.

Velké finále bude opět vysíláno živě a opět bude trvat přes tři hodiny. Každý soutěžící zazpívá tři písničky dle svého výběru. I když se tedy musíme zastavit u té poslední, která bude opravdu hodně zajímavá. Poprvé v celé soutěži uvidíme zpívat i kouče společně se svým svěřencem, který to dotáhl až do finále. To bude opravdu neobvyklý a jedinečný duet.

A kdo vlastně jsou naši finalisté? Tak třeba Andrea Holá, 17 let studentka konzervatoře je v teamu Marty a Dary. Lenka Hrůzová, 24 let se v životě dostala až na dno je v teamu Pepy Vojtka a Hlas je pro ni druhou šancí žít znovu. Slovák Martin Císar, 18 let je v teamu Majka Spirita. Vendula Příhodová, 24 let je v teamu Michala Davida. Jeden z těchto talentů se stane definitivním a jediným vítězem Hlasu 2014. Kdo z nich to bude vám samozřejmě neprozradíme, protože na to se můžete podívat už sami, tak že si tuto epizodu Hlasu pustíte s námi online.

Snad se nám podařilo vás příjemně navnadit a vy teď už nebudete moc dlouho přemýšlet nad tím, proč si nepouštět Velké 4. finále této skvělé soutěže a rozhodně tak učiníte. Hlas Česko Slovenska ze středy 18. června jsme pro vás nachystali online ke shlédnutí. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si ho přeci pustit hned teď a tady!