//-->

SuperStar 9. finále (19. května 2013) online ke shlédnutí

Nový díl Česko Slovenské SuperStar 2013 je tady. Je to už devátý finálový večer v pořadí, který se v premiéře vysílal 19. května 2013. V soutěži už zůstávají pouze čtyři finalisté to znamená, že už se hraje doslova o medaile a hlavní finálový galavečer je na dohled. Dnes nás dokonce čekají hned tři písně od […]

Přímo zde na této stránce jsme si pro vás připravili pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí 9. finále SuperStar 2013. Teď už se soutěž začíná opravdu dramatizovat, vždyť za pouhých 14 dní už budeme bezpečně znát jméno hlavní vítěze. No nejste napjatí kdo to bude. Jedno je naprosto jisté a to, že to bude jedno z těchto jmen: Štefan Pčelár, Sabina Křováková, Adam Kukačka nebo Martin Šafařík.

Samozřejmě kdo z nich si bude moci nasadit pomyslnou korunu už záleží jenom a pouze na nich.

A jakými zbraněmi dnes budou bojovat? Sabina Křováková zazpívá Janis Joplin – Cry baby a jako druhý nový song zase Adele – Rolling in the deep; Adam Kukačka si pečlivě nacvičil legendárního Roye Orbisona – Pretty woman a pak ještě Kurta Nilsena – She’s so high; hezounek Štefan Pčelár pak předvede jak umí Jamese Arthura – Impossible a Sunrise avenue – Hollywood hills; a samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na Martin Šafařík a jeho Elvise Presleyho – Love me tender a pak Jason Derulo – In my head.

A samozřejmě nás čekají dva duety, které vytvoří samotní soutěžící. Kdo s kým a co budou zpívat vám však neprozradíme, to musíte zjistit sami jako překvapení. Samozřejmě nemůže chybět ani exkluzivním host, který má hodně co říct, k fungování SuperStar a nebude jim nikdo jiný než Michal Šeps.

Živý finálový přenos uvádějí Zorka Kepková a Roman Juraško. Pořad režíruje P. Majeský a vy byste si ho rozhodně neměli nechat za žádnou cenu ujít.