//-->

Gympl s ručením omezených 14. díl online ke shlédnutí

Přehrát aktuální 14. díl seriálu Gympl s ručením omezeným. Pusťte si online nový díl oblíbeného českého seriálu ze školního prostředí, který jsme zde pro vás připravili ke shlédnutí z internetového archivu televize Nova. Dnešní epizoda se jmenuje “Útěk“ a měla premiéru ve středu 17. října 2012. Tak se dobře bavte u sledování seriálu.

Eliška dostane opravdu zajímavou nabídku od profesora a dirigenta Jandourka. Je to nabídka, která může nejenom velmi zásadně posunout její kariéru, ale vlastně změnit jí celý život. Dirigent si jí pozve rovnou do svého bytu, kde plánuje, že oba zůstanou přes noc. Tak se sice nakonec skutečně stane. Naštěstí Eliščina čest zůstane netknutá. Sama se usilovně pouští do změny svého života a nepotřebuje k tomu žádnou lákavou nabídku od postaršího dirigenta. Samozřejmě všichni kolem Elišky, hlavně tedy Vladimír nejsou z tohoto výletu do Prahy vůbec nadšeni a v první chvíli se jí spíš snaží odradit.

Svou hudební kariéru řeší i Bela. Ta bohužel neudělala náročné přijímačky a vypadá to tak, že se její celoživotní sen o studiu na FAMU rozplynul. Všechno je o to horší, že její neštěstí vyloženě těší Petrovu matku. Zajímavá je i hlavní příčina, proč jí na FAMU nechtějí vzít. Údajně totiž neposlala k přijímacímu řízení kompletní práce. Bela nesouhlasí a osobně jede do Prahy celý omyl objasnit.

Situace kolem Patrika vypadala, že se už konečně uklidnila, ve skutečnosti to tak rozhodně není. Patrik má ve škole problém a proto se rozhodne utéct z domova. S ním chce jít i Nikola, která hodně špatně snáší, že má být přeložena na jinou školu. Patrika navíc doslova dorazí, když se dozví, že Cyril prodává jeho milovanou motorku.