//-->

Gympl s (r)učením omezeným 2.díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí druhý díl nového českého seriálu z produkce televize Nova – Gympl s (r)učením omezeným. Opět se trochu blíže seznámíme s novými postavami jako je Milan, Majka Eve, Bela a další. Gympl je zábavný seriál a úvodní epizodě se podařilo nastavit laťku skutečně vysoko.

Nový díl v pořadí už druhý seriálu Gympl s (r)učením omezením nese podtitul „Majčina volba“. Jedna z hlavních hrdinek seriálu Majka totiž přijde na to, že manžel Milan, před kterým se skrývá je ve městě a chce se setkat s jejich společnými dětmi. Majka z toho má ale strach, protože je jich rozchod byl hodně drsný. A její obavy se ještě znásobí, když zjistí že si Milan pronajal blízko i byt. Jak se tedy Majka postará o bezpečí své rodiny?

Další hrdinka seriálu Bela se připravuje na přijímací zkoušky na FAMU. Opravdu touží se tam dostat a chce nafotit portréty učitelů a na titulní stránku dát Evu. Eva s tím samozřejmě nesouhlasí a má to za hloupý dětský nápad. Beliny fotky jsou ale pěkné a navíc i vtipné a tak Eva nakonec o portrét Izabelu požádá. Válečná sekyra je na čas zakopána. Samozřejmě si ale o tom Bela pořád myslí svoje. Eva požádá Adama, aby se sborem secvičil vystoupení pro podnikatele, protože se chystá škole věnovat tučný sponzorský dar.

Gympl s ručením omezením vypadá jako hodně kvalitní a zajímavý český seriál. Myslím že školní prostředí je velmi zajímavé a blízké každému z nás. Všichni rádi zavzpomínáme na školní škamna a co zážitků z nich máme. Gympl navíc přidává celou škálu výborných českých herců, takže je úspěch takřka okamžitě zaručen. A už jenom za to musíme dát tomuto novému původnímu českému seriálu palec nahoru. Online ke shlédnutí zdarma pro každého Gympl s ručením omezením. Tak se dobře bavte.