//-->

Přehrát Cesty domů 146 díl online ke shlédnutí

Přehrajte si online nejnovější díl oblíbeného seriálu Cesty domů. Jedná se o epizodu s pořadovým číslem 146. Tento díl je online ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma z online archivu televize Prima. Co se bude dít v dnešním dílu. Eva chce být s Romanem a udělá proto všechno. Báru s Honzou překvapí Ivanova láska. Anička […]

Dnešní díl seriálu Cesty domů bude opět úplně nabitý různými události, láskami a zvraty. Eva chce za každou cenu být s Romanem. Udělala by pro to všechno na světě. Je tak trochu paradoxem, že dokonce kvůli tomu odejde z domu. Ale přesně v tu chvíli nachází v Romanově náručí Helenu. Se slzami tedy utíká zpátky domů. Je úplně mimo a žal chce zapít alkoholem. Také její sebedestruktivní nálady se stupňují.

Mezi tím je Helena s Romanem. Postupně zjišťuje, že on je teď jediný, kdo jí rozumí a kdo ji dokáže podržet. Ve chvíli, kdy k němu přijde Filip a dá mu pár facek kvůli Evě, ale uvidí na okamžik pravou Romanovu tvář.

Honza s Bárou ale i ostatní se dozví, že Ivan chodí s Nikolou Hamzíkovou. Pro většinu z nich je to spíš úsměvné, jsou to přece jen ještě děti. Jen Honza tuší, že nastanou nepříjemnosti, a bojí se problémů.

Za Aničkou znovu přijde Dušan a popere se s Venclem. Pak jde do špitálu za Dášou, která ho ošetří. Na světlo stále víc prosakuje minulost a Dášino dilema, na čí straně má být – je horší přijít o dceru, nebo ztratit Dušana? Zajímá vás jak se tady nakonec v této prekérní situaci rozhodne? Pokud ano tak si rozhodně pusťte aktuální 146. díl seriálu Cesty domů.