//-->

Kousek nebe 11. 2. 2015 – online ke shlédnutí

Televizní pořad Kousek nebe z 11. února 2015 online ke shlédnutí. Přehrajte si pohodlně a zdarma zbrusu nový televizní pořad České televize. Jedná se o jeden z prvních dílů tohoto nového pořadu. Čekají nás lidské příběhy, které jsou mnohdy velmi spletité. Jsou to chvíle plné emocí, radostí a splněných přání.

Samozřejmě těm krásným chvílím zmíněným v úvodu předchází i mnoho těžkých momentů, ale v lidské povaze tak nějak už je tyto chvíle překonávat. Zaujal vás seriál Kousek nebe? Tak to jste na té správné webové stránce. Historicky druhý díl pořadu Kousek nebe jsme pro vás připravili online ke shlédnutí ve výborné kvalitě. Video jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě přímo při premiéře pořadu. Nyní si ho tedy můžete pustit přes internet kdykoliv se vám to zamane.

Pořadem provází Pavel Kříž. Ten je nejenom skvělým hercem, ale dokonce i vystudovaným psychoterapeutem. Tento rodilý Brňák se proslavil především v série filmů Básníci od Dušana Kleina. Velkou zajímavostí je, že těsně před revolucí emigroval v Kanadě na vysoké škole vystudoval psychologii se zaměřením na terapeutickou práci. Právě tato odbornost se mu bude hodit i v tomto novém pořadu, kde ho čekají opravdu rozličné lidské příběhy.

Nový pořad Kousek nebe České televize.

Princip pořadu je vlastně hodně jednoduchý. Mezi námi je mnoho lidí, které trápí různé potíže. Přesto se ale nevzdávají a bojují s nimi do posledního dechu. I přes mnohé vlastní těžkosti jsou to obvykle lidé, kteří nejvíce pomáhají ostatním. Jsou oporou a inspirací. Jsou to vlastně takový hrdinové všedního dne, kteří dělají to co dělají jenom protože je to správné. Nečekají žádné uznání ani odměny. Paradoxem je, že právě tito lidé by si nejvíc ze všech zasloužili takovou odměnu.

Pavel Kříž jako sympatický moderátor.

A právě proto tady vznikl i pořad Kousek nebe. Ten si klade za cíl takové lidi najít. Podělit se s námi o jejich dojemné příběhy a navíc jim splnit i jejich přání. Tito lidé žijí s námi a pomáhají více, než kdokoliv jiný. A právě proto si rozhodně zaslouží, aby si i jich někdo všímal a také jim pomohl. Mnohdy to budou jenom drobnosti, ale přesto i ty dovedou lidem v nesnázích dát tolik důležitou morální vzpruhu a světýlko na konci tunelu pro další usilovnou práci.

Tento pořad je tady především od toho, aby pomáhal lidem, kteří si to zaslouží.

Pořad Kousek nebe vnese snad i do vašeho života kousek radosti. Možná i nad docela obyčejnými a všedními věcmi. I ty je ale potřeba vnímat a být k nim otevřený a hlavně se z nich radovat. Jenom ty se mohou stát impulsem ke šťastnému životu. To je ve zkratce něco o pořadu Kousek nebe, jehož nejnovější díl ze středy 11. února 2015 jsme si pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Pevně věříme, že se nám podařilo vás zaujmout, protože je rozhodně o co stát. Čeká nás velmi povedená a inspirativní podívaná od začátku do konce. Video s touto epizodou jsme si pro vás přichystali ve skvělé kvalitě a to naprosto pohodlně a zdarma. Více už opravdu není moc co řešit. Moc dlouho tedy neváhejte a pojďte do toho s námi. Uvidíte, že s pořadem Kousek nebe a jeho moderátorem Pavlem Křížem prožijeme velmi příjemné chvíle.