//-->

Přehrát po internetu Ordinace v růžové zahradě (403) online archiv

Nový díl oblíbeného rodinného seriálu z lékařského prostředí. Pusťte si na této stránce pohodlně a zdarma po internetu 403. díl Ordinace. Dnešní epizoda se jmenuje „Teta múza” a byla v premiéře odvysílána v úterý 2. dubna 2013. V dnešním díle budete svědky, jak by Jáchym rád dostat do postele Tien. Darek přestává věřit Lucii. Na […]

Nový díl Ordinace v růžové zahradě s pořadovým číslem 403. si můžete přehrát jednoduše po internetu z našeho online archivu. V něm je přichystán online ke shlédnutí nejenom tento aktuální díl, ale samozřejmě i spousta dalších předešlých epizod. Váš oblíbený seriál, který odvysílala 2.4.2013 Prima Family tak tu na vás čeká pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Tak si ho užijte se vším všudy, co k tomu patří.

V dnešním díle se podíváme například na to, jak se nevyplatí instalovat nelegální software. Své by o tom mohl vyprávět i Hynek, který si takový kartotékový program pořídí do pediatrické ordinace. Bohužel mu ale v tu nejméně vhodnou dobu vypoví službu. Což je ale velký problém, protože záchranná služba nutně potřebuje údaje z něj o jednom malém pacientovi.

Podle doktora Jánského je to všechno jenom vina Hynka, který nejenom chtěl ušetřit peníze pro Ordinaci, ale sám se na softwaru obohatit. Když to všechno ale Jánský poví Běla, tak ta je ohledně všech vítek ke svému dlouho hledanému synovi úplně hluchá. Naopak dokonce začne Jánskému vyčítat, že si na Hynka zasedl a vlastně ho vůbec nemá rád. Což je sice pravda, ale také to má racionální základ.
Darek přestává věřit své ženě Lucii, že je v otrávení hejtmana Švarce nevinná. Svou práci na tom má samozřejmě Lea, která po malých troškách přisypává do jeho mlýna pochybností. Přitom se sama dál zabydluje ve Vágnerovic domácnosti a přejímá vládu nad obydlím.

Nuda není ani v kamenické nemocnici. Zřejmě se blíží jaro a na Jáchyma jdou exotické touhy. Najednou by rád svedl sestřičku Tien. Ta ho ale velmi razantně odmítá. Bohužel pro jeho chlapskou ješitnost to má zcela jiný význam a tak po Tien začne toužit ještě více.

To a mnohem více v 403. Ordinaci v růžové zahradě, kterou vám zde přinášíme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí.