//-->

Přehrát po internetu Cesty domů 185. díl (archiv)

Přehrajte si pohodlně po internetu 185. díl Cest domů ze středy 1. května 2013. Přímo zde pro vás máme zdarma ke shlédnutí novou epizodu s názvem „Kdo s koho ”. Tentokrát se dozvíte třeba to, že Dan se snaží otevřít Valerii oči. Míla nařídí Honzovi omluvu oběma Černým. Nebo to, že Rudolfa nepustí na operační […]

Na této stránce naleznete 185. díl seriálu Cesty domů online ke shlédnutí. Máme ho tu pro vás nachystaný ve výborné kvalitě a navíc můžete seriál přehrávat opravdu jednoduše pouhých jedním kliknutím myši. To zní opravdu lákavě co myslíte? A co se v tomto díle vlastně stane?

Největší drama nastane v nemocnice, kde chce Rudolf chce s Ríšou Křečka. Což je Alicin snoubenec. Tedy vlastně operaci chce Rudolf a Vencl, zatím co Ríša byl původně proti. Jenže Křečkův stav se zhoršuje, takže operace bude nakonec opravdu nutná.

Všechno je o to komplikovanější, že Ríša má zakázáno Rudolfa pustit k operacím. Přesvědčit po dobrém se mu ale Rudolfa nepovede. Později Rudolfovi vysvětlí ředitel nemocnice Dvořák, že jeho zákaz opravdu platí a že se Rudolf nemůže divit po tom, co provedl. Rudolf má jít před etickou komisi a hrozí mu o debrání licence. Rudolf vidí, že věci došly příliš daleko.

Valerie by se ráda vrátila do nemocnice ke své práci. Marek ji ale přesvědčí, že by to měla ještě na chvíli odložit. Valerie se doma snaží, nachystala večeři a dokonce dorazí i Kristián. Během večeře se ale objeví Honza a v přítomnosti Kristiána sjede Marka za to, co dělá Danovi.

Marek pokračuje dál ve svých intrikách. Valerii tedy uklidil domů a teď se zastaví i v nemocnici, kde suverénně oznámí, že tam už Valerie nebude pracovat a dává výpověď.
To hned mění situaci i pro Dana, kterému Kružík rovnou řekne, že tu znamená i konec pro něj. Dan zajde domů za Valerií, aby si s ní o všem promluvil.

Hádkám ale rozhodně není konec. Tak třeba Jirka Pánek vyjede na Honzu. Hodně se mu nelíbí, že Marek Černý nedá Danovi pokoj. A také to, že zařídil, aby mu v lékárně nedávali už nové léky.
To všechno a mnohé další příběhy jenom v novém 185. díle seriálu Cesty domů, který se tu už na vás těší pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí!