//-->

Seriál Reportérka – online ke shlédnutí

Nový filmový seriál Reportérka online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit tento zbrusu nový projekt České televize. Jedná se o třídílný seriál natočený podle příběhů známého reportéra a investigativního žurnalisty Josefa Klímy. Všechny díly této zajímavé minisérie pro vás máme online a zdarma.

Reportérka je hodně zajímavý filmový projekt. Natočil ho režisér Dan Svátek podle scénáře Josefa Klímy. Ano přesně podle toho Josefa Klímy, který proslul jako investigativní reportér. Za svou dlouholetou práci nasbíral celou řadu opravdu nesmírně zajímavých příběhů o které se rozhodl podělit s námi prostřednictvým tohoto projektu.

Seriál Reportérka se vysílal na ČT 1 každou neděli v hlavním vysílacím čase. První díl měl svojí televizní premiéru 1. února 2015, druhý díl pak 8. února 2015 a poslední třetí díl zase 15. února 2015. Všechny epizody se těšili poměrně solidní sledovanosti, protože se jedná opravdu o velmi povedený a zajímavý seriál. Právě proto jsme také všechny díly nahráli a nyní bychom se o ně chtěli podělit s vámi online. Videa s jednotlivými díly si u nás můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma online.

Seriál Reportérka České televize online pro vás.

A o čem vlastně vypráví příběh seriálu? Hlavní hrdinkou je mladá reportérka Hedvika. Sotva jí bylo dvacet let, ale už má odvahu pouštět se do těch nejtěžších kriminálních případů. U toho by ostatně člověk se srdcem pravého reportéra neměl nikdy váhat. Hedvika má svojí první pravou reportérskou práci ve velkém vydavatelství. Pod svá křídla si jí vezme zkušený reportér Vlach. Je to reportér ze staré školy, který má mnohdy velmi neomalené způsoby.

Vlach totiž kouří jako fabrika, odmítá přijímat veškerou moderní techniku do které řadí i počítače. Dále má auto, které si nezadá ani s kraksnou detektiva Colomba. Také jeho vztah s manželkou značně skomírá a bez své milenky by pro něj pravděpodobně byl k nevydržení. Jinak je to ale poctivý reportér, který do své práce dává opravdu všechno. Mluví za něj hlavně výsledky jeho práce. Byl u rozkrývání mnoha velmi důležitých kauz.

Čeká nás hned několik velmi zajímavých novinářských případů. Například v jednom případě půjde o nehodu mezi šermíři, která vlastně nehodou nebyla. V dalším případě budeme svědky pikantních okolností smrti jednoho velmi bohatého a váženého muže. Další případ se bude týkat požáru v oblíbeného hospůdce U Vikinga. Zkrátka toho rozhodně nebude málo.
Chudák Hedvika se navíc ocitá v mocenském trojúhelníku. Vlach se totiž už dávno měl stát zástupcem šéfredaktora. Tuto práci mu ale sebral mladý a ambiciózní manažer Roman Weis. To si samozřejmě Vlach nechce nechat líbit a už jenom z principu touží po místu, které mu podle jeho názoru náleží.

Vlach patří mezi nejzkušenější a nejlepší reportéry.

To je ve zkratce úvod do dramatického seriálu Reportérka. Podle všeho se jedná o skutečně velmi povedený a zábavný seriál, u kterého jsme opravdu nesmírně rádi, že vám ho můžeme nabídnout online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu pohodlně a zdarma. Jednodušší už to skutečně snad ani být nemůže. Všechny tři epizody pro vás máme v našem online archivu a samozřejmě ve skvělé kvalitě. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Dobře se bavte!