//-->

Erotický film 50 odstínů šedi online

50 odstínů šedi (2015) už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit tento velmi šťavnatý film, který jsme se vám rozhodli naservírovat pohodlně a zdarma s českým dabingem online ke shlédnutí. Jedná se o erotický film podle populární knížky F. L. James, která ostatně napsala i scénář.

V anglickém originále se film i kniha jmenuje Fifty Shades of Grey a přináší něco co tady možná ještě nebylo. Strhující erotický příběh, který nám představí praktiky, které ještě donedávna byly považovány za tabu. Co ale platilo dříve nemusí platit dnes. Pokud s tímto názorem souhlasíte, tak jste se ocitli na té správné webové stránce. Tuto v pravdě hříšnou podívanou jsme pro vás připravili v celé své kráse online ke shlédnutí. S námi si můžete pustit video s filmem jenom v zápětí po jeho oficiální televizní premiéře. Pevně věříme, že i pro vás to bude strhující zážitek.

Film 50 odstínů šedi se stal doslova kulturním fenoménem a nejočekávanějším filmem letošního roku. Režie se ujala Sam Taylor-Johnson, která nepatří mezi známe režisérky, ale točit přesto umí. Na svém kontě má celou řadu artových a méně známých filmů, které jsou přesto velmi kvalitní. Mezi její předchozí úspěšné filmy patří například Nowhere Boy (2009) nebo Love you more (2008). Nechat dělat na takto očekávaném filmu právě režisérku, která má zkušenosti i s uměleckými filmy se velmi vyplatilo, protože právě věci jako světlo a atmosféra hrají i v 50 odstínech šedi velmi důležitou roli.

Erotický film 50 odstínů šedi už na vás čeká online.

Ještě než si ale film sami pustíte, nejlépe se svou drahou polovičkou. Tak vám také prozradíme něco z jeho příběhu, protože je rozhodně o co stát. Pro děj filmu jsou důležité pouze dvě osoby a to Anastasia Steeleová, která si nechá říkat také zkráceně Ana a pak Christian Grey. Právě mezi nimi budeme svědky náhlého milostného vzplanutí, které je přinutí dělat věci, na které by normálně ani nepomysleli. Ana bude zasvěcena do skrytých sadomasochistických rituálů, zatímco Christiana si vyzkouší jaké to je mít obyčejný vztah. Jsou to dva úplně opačné póly, které se však jako magnety přitahují.

Studentka literatury Anastasie prožívá své první opravdové milostné vzplanutí.

Příběh filmu začíná tím, že se mladá studentka Anastasie vydává udělat rozhovor o úspěchu pro svůj školní vysokoškolský časopis s miliardářem Christianem Grayem. Je to člověk, který se sám vypracoval od píky až na pomyslný vrchol. Tedy muž, který dostane vždycky to co chce. Na prví pohled sice vypadá trochu egoisticky a sebestředně, ale stejně tak mu není možné upřít ani jisté charisma. To na vlastní kůži pozná i Anastasie. Při prvním setkání jí sice Chrstiane nijak nezaujal, ale přesto na něj musí neustále myslet. Znovu a znovu vyhledává jeho přítomnost.

Nakonec dojde k nevyhnutelnému a to k milostnému vzplanutí mezi oběma našimi hrdiny. Všechno je rychlé a nesmírně intenzivní. Anastasie s Christianem pozná opravdovou životní rozkoš a konečně se stává ženou. Christiana jí velmi rychle vezme do své třinácté komnaty. A to nejenom obrazně. Ve svém opulentním sídle má skutečně místnost vyhrazenou pouze k těmto hrátkám. Pro Anu je to šok, ale nakonec si nechá zavázat oči a spoutat se. Rázem se ocitá čistě v Christianovi moci, který si s ní nyní může dělat co bude jenom chtít. Na slovo přijdou biče, důtky i další nástroje.

Zároveň ale i Christiane podléhá kouzlu Anastasie. Dokonce je ochotný jenom kvůli ní vyzkoušet i normální vztah, který si doposud ani nedovedl představit. Takové to obyčejné vodění se za ruce, chození na večeře nebo do kina nebo nedělní obědy s celou rodinou. Pro oba je to fascinující nový svět, který jim odkrývá něco dalšího z jejich nitra.

Pro ni a i pro něj to bude vztah, který doposud nezažili.

To je jenom krátké shrnutí filmu 50 odstínů šedi. Ve skutečnosti se toho v něm bude dít ještě mnohem více. A důležitou jsou samozřejmě také ony erotické scény, které se vám zde můžeme snažit přiblížit sebevíce a stejně se nám to nepodaří. Právě proto jsme si pro vás raději přichystali celý film, který vám nyní nabízíme online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte využít této jedinečné šance, dokud máte tu možnost. Můžeme vám slíbit, že se budete opravdu skvěle bavit a tak by to ostatně mělo být. Přejeme vám hezký zážitek nejlépe samozřejmě ve dvou.