//-->

Česká komedie Život je život (2015) – Přehrát online

Film Život je život k přehrání zdarma přes internet. Přímo zde na této webové stránce si můžete pustit pohodlně a zdarma novou českou komedii Život je život (2015) od režiséra Milana Cieslera. Čeká na vás bláznivá komedie plná vztahů s Ondřejem Vetchým a Simonou Stašovou v hlavní roli.

Po dlouhé době tady máme konečně povedenou komedii u které se opravdu zasmějeme. Vděčit za to můžeme režisérovi Milana Cieslerovi, který 21. května 2015 uvedl do kin svůj film Život je život, který zaujme svým příběhem, ale i perfektním hereckým obsazením. Ve víc než hodinu a půl dlouhé komedii nás čeká spousta zvratů a zajímavých situací, které napsal sám život. Ten dovede být někdy pěkně pes a pokud jde o partnerské soužití, tak to platí dvojnásob. Nyní už se ale pojďme podívat na příběh tohoto jistě velmi zajímavého filmu.

Film je příběhem jedné zdánlivě obyčejné rodinky. Stárnoucí rodiče už se těší na klid a až se konečně osamostatní jejich tři děti. Z otce Františka se v průběhu času stal pěkný mrzout, který nejvíce ze všeho miluje svůj klid a pohodu. Samozřejmě chce, aby se jeho dcery vdali za poctivé a pracovité chlapy, které se o ně dobře postarají. Maminka Jana s tímto názorem jenom souhlasí, protože se už okolo svých třech holčiček naběhala dost. Dokonce už začíná snít o velké dovolené, která by vedla dál, než na obvyklý Mácháč, kam náš pár pravidelně rok co rok jezdí.

Film Život je život k přehrání přes internet.

Jenže osud tomu nechtěl, tak všechny tři dívky nemají zrovna moc velké štěstí na své nápadníky. Ta nejstarší si vzala neschopného nýmanda, který není schopný se postarat nejenom o svou rodinu, ale i sám o sebe. Mladý pár se tak musí nastěhovat zpátky k rodičům, kteří jim ke své nelibosti poskytnou zázemí. Prostřední dcera také nemá při výběru partnerů zrovna šťastnou ruku, většinou šáhne po opravdu zvláštních týpcích, kteří obvykle oplývají opravdu nepochopitelnými zálibami.

Poslední nejmladší dcera se zdá nejrozumnější, protože vážnější vztah si nechává na později. Jenže čert to nechtěl, tak i jí to trochu ujelo. Je totiž těhotná a vlastně vůbec neví s kým. To je opravdu tragická bilance na jednu rodinu.

I na náš vzorný rodičovský pár toho začíná být nějak moc a tak se oba dva začnou poohlížet po zadních vrátkách, které by mohli zpříjemnit jejich tak už dost nelichotivou situaci. Františka zaujme jeho nová kolegyně, která má navíc předky ze Španělska. To Janě se zase zalíbí bohémský spisovatel, který žije v sousedství. Je to opravdu nesmírně charakterní a zajímavý muž, i když s mírně destruktivními sklon a to i směrem ke své vlastní osobě.

Život není taková romantika, jak si ho občas představujeme.

Zajímá vás více? Tak to si rozhodně přehrajte komedii Život je život (2015), kterou jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. Film jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a vy si ho můžete pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná šance, kterou se vyplatí využít. Pokud jsme vás zaujali, tak je to jenom dobře a určitě si film s námi pustíte třeba právě hned teď.