//-->

Film Hezké vstávání (2010) online ke shlédnutí

Přehrajte si pohodlně a zdarma film Hezké vstávání z roku 2010. Na této stránce naleznete tuto povedenou americkou komedii od režiséra R. Michella pohodlně online ke shlédnutí. Film je příběhem mladé ale ambiciózní producentky Becky Fullerová, která dostala náročný úkol a to oživit dlouho skomírající a neoblíbenou ranní show. Brzy zjistí, že to rozhodně nebude […]

Film Hezké vstávání (v anglickém originále Morning Glory) z roku 2010 nepatří mezi nějak extrémně známé filmy. Přesto se jedná o velice příjemnou komedii, která dokáže hodně pobavit. Právě proto jsme také pro vás tento film připravili pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí.

A o čem snímek Hezké vstávání vlastně je? Je to příběh Becky Fullerová. Je to mladá dáma, samozřejmě nesmírně krásná a také jak se sluší ambiciózní. Její život se právě přetočil do kolečka, když dostala vyhazov. Sama Becky to bere jenom jako drobné zaškobrtnutí a příležitost najít si novou a daleko lepší práci.

Novou práci najde rychle. Je to místo producentky v upadající ranní show. Becky má mladický elán a s ním velkou spoustu nápadů. Jenže jak brzy pozná, tak realizvace těchto smělých plánů přináší nemalé komplikace. To například když k věkem ostřílené profesionálce ranního vysílání Colleen Peckové přidá jako kolegu Mikea Pomeroye. Mike jeden z nejproslulejších amerických žurnalistů, který působil jako reportér ve válečných zónách.

Mike se samozřejmě nedostal do moderování tohoto pořadu dobrovolně, ale vinou špatné smlouvy. Takže z toho rozhodně není nadšený. Navíc ho celé okolí považuje za nesympatického a nafoukaného potížistu. Mike si alespoň začne vybíjet svůj vztek a zlost všude okolo. Zásluhou toho se do něj pustí i Colleen v přímém přenosu. Ale světě div se právě tím začíná být nudná ranní show pro diváky zajímavá.

Film Hezké vstávání (2010) si můžete přehrát pohodlně a hlavně zdarma online přímo na této stránce. Tak ať vás baví a my vám přejeme krásnou podívanou.