//-->

Poslední díl Manéž Bolka Polívky online ke shlédnutí

Bolek Polívka patří k právem mezi nejoblíbenější české herce. Škále jeho hereckých dovedností je obrovská a stejně tak jeho bavičský talent nemá na naší komediantské scéně obdoby. Možná právě proto je Bolek označován za krále českých komiků. Velkou porci svého klaunovského umu pak Bolek vkládá do svých pořadů a talkshow, z nich mezi nejznámější určitě […]

Na této stránce naleznete online ke shlédnutí oblíbený pravidelně nepravidelný pořad Manéž Bolka Polívka. Přímo zde si můžete pustit jednoduše po internetu, kdykoliv jenom budete chtít. Ano skutečně stačí jenom jednou kliknout a už přehráváte váš oblíbený pořad pohodlně a zdarma online.

Ale zpět k samotné manéži. Možná to nevíte, možná víte, každopádně hodně zajímavým faktem je to, že se vysílá už od roku 1987! Ano je to tak, první manéž vznikla už před více, než pětadvaceti lety! Za ty roky Bolek vypiloval svůj komediantský um téměř k naprosté dokonalosti. Hodně se toho změnilo. Po všech těch letech se ale pořád stále vysílá na České televizi.

Princip manéže je vlastně jednoduchý a jedná se o jednu z prvních talk show, která byla u nás vysílána. V každém dílu vystupují pozvaní hosté z řad českých celebrit a známých osobností, přičemž si nejenom povídají s Bolkem a vypráví zajímavé historky, ale dokonce i předvádějí pantomimu. Na konci každého pořadu pokaždé pak zazní i společná písnička „Šaškové počmáraní“. Ta se za ty roky stala neodmyslitelnou součástí pořadu.

Pořad se vysílá sice nepravidelně, ale každý rok vzniknou většinou aspoň dvě epizody. V roky plodnější pak samozřejmě i mnohem více. Možná díky tomu bylo odvysíláno už přes 50. dílů Manéže.

To je zkrátka asi všechno co jsme vám chtěli o pořadu říci. A teď už nezbývá nic jiného, než si tento originální a hlavně inteligentní humoristický pořad – talk show pustit. Na této stránce najdete vždy poslední právě odvysílaný díl Manéže. Věříme, že si ho určitě užijete a budete se u tohoto pořadu opravdu dobře bavit. Přejeme vám příjemnou zábavu!