//-->

Nikdo není dokonalý online ke shlédnutí

Talkshow Nikdo není dokonalý online ke shlédnutí. Pořad Nikdo není dokonalý patří doslova mezi legendy naší zábavní scény. Jedná se o talkshow, která v sobě kombinuje prvky soutěže a zábavního pořadu s historkami ze života celebrit. To všechno pak uvádí vtipný a neotřelý Jiří Krampol. Pořad se vysílá na televizi Prima a to už od […]

Přehrát pohodlně a online poslední díl seriálu Nikdo není dokonalý. Na této stránce naleznete video archiv, kde si můžete pohodlně pouštět nejenom nové, ale i ty mnohem starší díly pořadu Nikdo není dokonalý. Využijte toho, že jsme pro vás připravili opravdu rozsáhlý archiv a to pohodlně online ke shlédnutí.

Pokud by vás zajímalo pár zajímavostí o pořadu, tak ten se začal vysílat na TV Prima začátkem roku 1998. Běžel pravidelně skoro deset let do roku února 2007. Vzniklo tak 409 dílů, ve kterých vystoupilo celkem cca 493 našich předních herců, zpěváků, umělců, malířů, spisovatelů a dalších významných osobností a celebrit nebo jen zajímavých lidí, kteří něco v životě dokázali a umí.

Na tvorbě pořadu se postupně vystřídali čtyři hlavní režiséři Marcel Bystroň, Eduard Sedlář, Vojtěch Nouzák a Adam Rezek. V průměru každou epizodu sledovalo 1,25 milionu diváků. V době vysílání, což byla tradičně neděle od 21.00 do 22.00 hodin, si pořad našlo kolem 40% všech diváků, kteří měli v tuto chvíli zapnutou televizi.

Pořad byl dlouhou dobu vlajkovou lodí televize, protože dosahoval zdaleka největší sledovanosti. O to víc je zarážející ukončení tohoto pořadu po tolika letech, které prakticky proběhlo ze dne na den bez udání důvodu. Pořad byl ale tak oblíbený, že si diváci vymohli jeho návrat na televizní obrazovky, který se konal v polovině roku 2010. Od té doby se můžeme opět těšit ze zábavného a pohotového Jiřího Krampola. Ostatně jako vy teď, protože jsme zde připravili pro vás nejnovější díly online ke shlédnutí a to právě na této stránce!