//-->

Prásk! tv Nova online ke shlédnutí

Přehrát online nejnovější díl bulvárního pořadu Prásk! televize Nova. Přímo zde si můžete pohodlně a online pustit nový pořad Prásk! Po dlouhé době se legendární bulvární pořad, který dává nahlédnout do života celebrit, vrací na televizní obrazovky. Nova má zkrátka nový Prásk! Opět nás čekají různé reportáže prokládané stálými redakční porady bulvárního časopisu, kterou vede […]

Kromě toho v novém Prásku bude vystupovat už avizovaný stylista Filip Vaňek, dále se role moderátorky zhostí i modelka Hana Mašlíková. A jako taková třešinka na konec nás čekají pravidelné štěky, nebo spíš mňouky od kocoura Bonze s jeho retro počítačovým hlasem. To všechno a mnohem více v novém Prásku, který jsme zde pro vás připravili online ke shlédnutí. Rozhodně neváhejte a tento díl se tedy pusťte.

Prásk je pořad, který vám umožní nahlédnout do společenského života těch nejžádanějších celebrit, ukáže vám jejich každodenní život, ale také tajemství, které by raději nechali skrytá. Důležitou a nedílnou součástí pořadu je i rozkrývání skandálů a zpovědi, které dosud nespatřily světlo světa. Čili taková malá bulvární investigativní žurnalistika.

Prásk ale zůstává především lifestylovým magazínem, který má ukázat to nejzajímavější, co se za uplynulý týden odehrálo na televizní obrazovce. Prásk si najde své místo na televizní obrazovce každou neděli před Televizními novinami. Určitě si nenechte pořad ujít, protože se jedná o vskutku unikátní a hlavně hodně zábavnou televizní show. Navíc když si Prásk! můžete pustit pohodlně a zdarma pomocí odkazů na této stránce? Tak kdo by odolal.