//-->

Poslední díl Kriminálky Las Vegas online ke shlédnutí

Přehrát poslední odvysílaní díl seriálu kriminálka Las Vegas. Přímo zde si můžete pohodlně a online přehrát nový díl detektivního seriálu kriminálka Las Vegas. Hlavní hrdina vyšetřovatel Gil Grissom nám ukáže svojí jednotku CSI, která je vždy připravena řešit ty nejzávažnější a nejtěžší detektivní případy, které se ve městě odehrají.

Díky seriálu vypadá město Las Vegas v poušti jako špatný sen a možná i past pro každého vraha, násilníka, zloděje nebo individua, která v sobě kombinují víc těchto zločinů a další najednou. Seriál Kriminálka Las Vegas podle mě způsobil doslova redefinici žánru kriminální seriál.

A udělal to přitom velmi elegantním a příjemným způsobem jakým to jen šlo. Vzal schéma, které funguje a fungova bude poté to lehce okořenil o hi-tech technoligii a přidal lehce problémy hlavních hrdinů.

Dříve mě nesměl uniknout žádný díl ale teď jak se udělala výměna hlavních rolí Williama Petersena za Laurence Fishburnea tak jako by odešlo část, která mě výrazně lákala. Ale i tak jde pořád o hodně nadprůměrnou a na televizi až moc dobrou podívanou. Krminálku Las Vegas vám zkrátka můžeme jedině doporučit online ke shlédnutí. Obzvlášť, když si nejnovější odvysílaný díl můžete pustit přímo zde pohodlně online a zdarma.