//-->

Ordinace v růžové zahradě 426. díl online ke shlédnutí

Nová 426. Ordinace v růžové zahradě televize Nova online ke shlédnutí. Přímo zde na této stránce jsme pro vás přichystali nový díl Ordinace. Je to už neuvěřitelný 426, který měl svojí premiéru ve čtvrtek 19. června 2013. Díl se jmenuje „Spěchej za láskou“ a je to mimochodem už poslední odvysílaný díl před velkou letní prázdninovou […]

Online ke shlédnutí aktuální nový 426. Díl Ordinace v růžové zahradě. Ano je to tak, další pokračování vaší oblíbené Ordinace už tu na vás čeká online ke shlédnutí. Přehrát si ho můžete naprosto pohodlně a hlavně zdarma. Na této stránce pro vás máme online stream, díky kterému to bude opravdu hodně jednoduchý úkol. Video s novou Ordinačkou už tu na vás čeká.

Ačkoliv i kamenickou nemocnici už také na plno zasáhlo léto, tak se tu pořád dějí věci. Objeví se tu nový lékař. Je ze Slovenska a jmenuje se Rišo. Je to jen tak mimochodem bývalý spolužák Davida Suchého a celá situace je o to pikantnější, že se hned sbližuje s jeho manželkou Zdenou.

To, že se navíc Zdena s Davidem rozcházejí, hodně těžce dopadá i na Toníka. David o něj sice projevuje zájem, teď ale místo jeho plánované návštěvy jde raději na večírek s Renatou.

Ředitel nemocnice Hofman se pořádně rozzuří. Mázlovi totiž výslovně neuposlechly jeho příkazy a zúčastnili se mítinku proti AIDS. Navíc díky své autoritě do toho zatáhli i další zaměstnance nemocnice. Hofman se cítí, jako by najednou nad svojí nemocnicí neměl žádnou kontrolu. Odhodlá se ale k tomu někoho skutečně vyhodit, jen aby ukázal, že on je tady pánem?

Běla dostává od Jánského šokující informaci, že chce odjet pracovat do zahraničí. Takže s ní nebude moci po svatbě bydlet. Tato informace Bělu tak rozhodí, že začne velmi vážně přemýšlet, jestli má vůbec jejich svatba smysl a manželství nějakou budoucnost.

Jediná Babeta je v klidu. Chystá se na snovou dovolenou do Thajska. Jenže to netuší, že Zuzana už pase po její místu vrchní sestry. Jenže nemá na Babetu žádnou informaci, kterou by jí zkompromitovala. V této situaci objeví nového a nečekaného spojence a to doktora Švarce.

Nový 426. Díl Ordinace bude prostě doslova nabitý různými zajímavými událostmi a vy byste si ho za žádnou cenu rozhodně neměli nechat ujít. Aktuální poslední před prázdninovou epizodu vám doporučujeme pohodlně a hlavně zdarma ke shlédnutí přímo na této stránce.