//-->

Pošta pro tebe z 19. června 2013 online ke shlédnutí

Přímo zde jsme si pro vás připravili online ke shlédnutí novou epizodu oblíbeného pořadu České televize Pošta pro tebe ze středy 19. června 2013. A na jaké příběhy se dnes vlastně můžete těšit? Nejzajímavější bude asi ten Lenky, která má velkou rodinu a celkově žije spokojeně. Zdálo by se, že jí nic nechybí, ale není […]

Přehrajte si pohodlně a hlavně naprosto zdarma nový díl pořadu Pošta pro tebe. Přímo zde na této stránce jsme si pro vás připravili online ke shlédnutí nejnovější pokračování tohoto pořadu, který dává lidi dohromady a to ze středy 19. června 2013.

A jaké příběhy na vás čekají v dnešním dílu Pošty pro tebe? No budou opět opravdu dojemné a hodně zajímavé.

Podíváme se na příběh Jitky, kterou provází hodně komplikovaný životní osud. Protože její manželství skončilo rozvodem, tak se musela hodně dlouhou dobu starat o své děti po všech stránkách. Musela vydělávat dost peněz a zároveň jim věnovat svůj čas, cit a lásku. Život ale Jitce přinesl mnohé situace, které nevěděla jak zvládnout, jako například typicky mužské práce v domácnosti, jako něco opravit nebo sestavit. Naštěstí se zde objevil přítel Waltr se svým synem, který ji vždy nezištně pomohl. Přitom od ní nikdy nepřijal ani maličkost. Jitka by mu tedy chtěla alespoň touto cestou poděkovat.

Druhý příběh bude o Lence. Ta vyrůstala od svých nejmenších let s malou sestrou Marií po dětských domovech. V jednom z těchto domovů potkala vychovatelku Ivanku, se kterou si našla velké takřka až mateřské citové porozumění. Jenže jak to tak bývá, tak brzy se svou milou vychovatelkou ztratila kontakt. Dnes už si ani nepamatuje jak vypadá, ale velké citové pouto zůstalo. Stejně tak to bohužel dopadlo i s její malou sestřičkou Marií. V domově je oddělili a už se nikdy neviděli. Lenka to překonala a dokázala vybudovat šťastnou rodinu s hned čtyřmi dětmi. City a rodinné kořeny jsou ale něco co s člověkem zůstává až do konce jeho dní.

A jak to dopadne? To už uvidíte v novém pokračování seriálu Pošta pro tebe z 19. června 2013, který jsme si zde pro vás na této stránce připravili online ke shlédnutí.