//-->

Nejlepší Bakaláři: Reklama bez záruky online ke shlédnutí

Pusťte si online nový díl oblíbeného povídkového cyklu Bakaláři. Nyní souhrn těch nejlepších dílů a skutečných příběhů, které napsal sám život. Legendární pořad se opět vrací na obrazovky České televize, ale v novém moderním kabátě. Moderuje Viktor Preiss. Dnes vám přinášíme díl z 11. října 2012.

Každý díl bakalářů vypráví netradičním způsobem tři povídky, které napsal sám život diváků. Tentokrát nás čeká opravdu hodně netradiční téma a to reklama. Na první pohled by se zdálo, že reklama moc nezasahuje do našich životů a že s ní nejsou spojené, žádné zábavné historky. To byste se ale hodně krutě mýlili.

První povídka nás vrátí do nostalgické doby, kdy žádané zboží bylo ke koupi jen pod pultem. Druhý příběh bude o dědečkovi, který se rozhodl pokořit mocnou reklamní agenturu. Poslední třetí povídka nám zase představí reklamu na saxofon jisté značky, jenž se stal životním snem mladého Tomáše.

Bakaláři je jeden z mých opravdu nejoblíbenějších pořadů. Málo se to ví, ale první díl měl přitom premiéru už v roce 1971. Následovali další série ať už v roce 1980 a nebo později po roce 1990. Na bakalářích byly vždy skvělé nejenom zajímavé příběhy, ale i skvělé herecké obsazení těmi nejlepšími příběhy. Právě ti vždy dokázali dát jednotlivým příběhům duši a kouzlo. Nový návrat s Viktorem Preissem navíc podle všeho vypadá také nadějně, tak si ho také nenechte ujít.