//-->

Gympl s (r)učením omezeným 64. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nejnovější 64. díl oblíbeného seriálu Gympl s (r)učením omezeným ze středy 19. června 2013. Další epizoda seriálu Gympl s (r)učením omezeným se jmenuje „Samé jedničky”. Vystoupení studentů na závěr školního roku je velmi úspěšné. Prázdniny jsou za dveřmi, takže všichni už myslí na dva měsíce volna. Eva se však již těší na […]

Přehrajte si pohodlně a zdarma online nový díl Gymplu s (r)učením omezeným. Přímo zde na této stránce pro vás máme ke shlédnutí nejnovější epizodu oblíbeného seriálu televize Nova. Horké letní dny jsou tu a proč si od nich neodpočinout v klidu u televize u nějakého dobrého seriálu, jakým je bezesporu také Gympl.

A co se bude vlastně v dnešní epizodě Gymplu dít? Kulisy na oslavu výročí města jsou zcela zničené. Eva se zlobí, neboť tuší, že vše dopadne blamáží. Při psychologickém sezení Edity s Matulou si Edita vzpomene, že v hangáru na letišti viděla velké množství prázdných sudů, které by se daly půjčit. Kulich má radost, že se otázka rekvizit vyřešila.

Renata s Terkou nebyly přijaty na vysokou školu. Renata má zazpívat na vystoupení souboru, ale ze svého neúspěchu na přijímačkách uteče z domu. Renata si však nakonec všechno rozmyslí a na vystoupení souboru zazpívá.

Psycholožka Edita to nemá lehké. Je totiž Matulovou vrbou. Matula nabídne Editě, že by u něj mohla bydlet. Edita s tímto návrhem souhlasí. Matula je příjemný člověk, takže Edita v tom nevidí žádný problém.

Ctirad má plnou hlavu starostí se svým odjezdem do Švédska. Valouch se dlouho neozývá, nicméně nakonec za Ctiradem přijde a poprosí ho o peníze na letenky.

Představení souboru bylo velmi úspěšné a všem se líbilo. Denisa požádá Renatu, zda by od září nechtěla pracovat v jejím baru.

Na škole se vydává vysvědčení, takže někdo bude spokojený a někdo naštvaný. Eva bude spokojená, neboť má radost z nevinného překlepu v Hradeckém kurýru, kde je napsána jako ředitelka školy.
Těšíte se už na 64. díl Gymplu s (r)učením omezeným? Tak to rozhodně nemusíte moc dlouho přemýšlet a tuto skvělou epizodu si pusťte pohodlně a zdarma online ke shlédnutí.