//-->

Miroslav Donutil ve Spirále – online ke shlédnutí

Přehrajte si po internetu zdarma pořad České televize Miroslav Donutil ve Spirále. Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí tuto zábavnou show. Zábavný pořad Miroslav Donutil ve Spirále vás určitě pobaví. Známý herec a komik má totiž skvělé hosty, kteří vás určitě pobaví. Hosty jeho […]

Miroslav Donutil patří ke stálicím naší herecké scény. Jen málokterý herec má za sebou takovou plejádu filmů, seriálů divadelních her a dalších, aby se mohl pochlubit jeho erudicí. Dnes tu pro vás máme zbrusu novou zábavnou show Miroslav Donutil ve Spirále, kterou vám tu nabízíme online ke shlédnutí. Ano, můžete si jí přehrát pohodlně a zdarma po internetu.

Miroslav Donutil vás opět přesvědčí, že je skvělý komik, který má neodolatelný humor. Vaše bránice budou stále v permanenci. V divadle Spirála budou i jeho hosté, kteří mu budou zdárně sekundovat. Jeho hosté budou tentokrát jeho kolegové z Národního divadla v Praze, takže se můžete těšit na skvělého Radovana Lukavského, sólistku opery Evu Urbanovou a sólistku baletu Terezu Podařilovou. Možná budete příjemně překvapeni, ale i zpěvačky opery a baletky mají smysl pro humor, o čemž se přesvědčíte na vlastní uši.

Miroslav Donutil chtěl v tomto pořadu představit prestižní Národní divadlo z té veselejší stránky. Národní divadlo je navzdory svému kulturnímu poslání také institucí, kde je normální sranda a legrace. Všichni protagonisté zábavného večera budou vyprávět humorné a vtipné historky, které se v historické budově Národního divadla skutečně odehrály. V pořadu nebude pouze humor a mluvené slovo, ale také kvalitní hudba v podání klavíristy Petra Maláska a kytaristy Ivana Koreného. I když se jedná o starší díl tohoto úspěšného zábavného pořadu, o srandu a dobrou náladu nebude nouze.

Snad vás tento popis dobře naladil a teď už nezbývá nic jiného, než se na pořad Miroslav Donutil ve Spirále podívat. Navíc když vám ho nabízíme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí přímo na této stránce. Tak kdo by odolal? Neváhejte a pusťte si tuto skvělou zábavnou show natočenou v roce 1997 a odvysílanou na ČT 1 například v úterý 18. června 2013 online.