//-->

Svatby v Benátkách 51. díl online ke shlédnutí

Seriál Svatby v Benátkách 51. díl je tady připraven pro vás online ke shlédnutí. Pojďte si i vy pustit s námi zbrusu novou epizodu seriálu tohoto oblíbeného seriálu televize Prima Family. Připravili jsme jí pro vás přímo zde online ke shlédnutí. S námi si jí budete moci pustit opravdu jednoduše a kdykoliv!

Právě pro vás už tady čeká video s nejnovějším pokračováním seriálu Svatby v Benátkách. Připravili jsme ho jenom pro vás přímo na této webové stránce. V televizi měla epizoda svojí premiéru ve čtvrtek 19. března 2015, ale na to se vy nemusíte vůbec ohlížet. S námi si totiž váš oblíbený seriál pustíte naprosto pohodlně a jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Epizoda se jmenuje „Dcerám vstup zakázán”. A jaké strhující a přitom stále nesmírně zajímavé příběhy na nás čekají dnes? Dávejte dobrý pozor, protože vám to samozřejmě prozradíme. A dokonce moc rádi.

Olga řeší velké dilema, jak má dětem říci pravdu, že jejich otec je Filip. Nebylo pro ně lehké akceptovat situaci, že tak dlouho žili bez otce a pak se našel táta v podobě Pivody. Sotva si na něj ale zvykli a přilnuli k němu, tak je všechno úplně jinak. José není jejich pravým otcem a oni se teď budou muset dozvědět pravdu. Olga přemýšlí, jak jim to říci co nejšetrněji. Pivoda jí to ale moc neulehčuje, protože se chová, jakoby se vlastně nic nedělo. Dokonce teď vezme děti na hory, aby si také užili posledního sněhu a zalyžovali si. Olga by měla být ráda, ale není, protože ví, že podobné akce celou situaci jenom dále komplikují. Když se pak vrátí, tak je Olga už odhodlaná jim to říci, ale nějak na to stále nemůže přijít řeč.

Svatby v Benátkách 51. díl z 19. Března 2015 online.

Romeo je zpátky doma z Islandu a rozjíždí nové podnikání a tím je seznamka. Všechno to vymyslel vlastně hodně narychlo, ale vypadá to, že bude slavit celkem solidní úspěch. Seznamka se rozjela opravdu nečekaně dobře a Romeovi se hlásí spousta lidí, kteří chtějí pomoci s hledáním toho pravého partnera.

Ivan se naplno sžívá s rolí kutila ve svém novém pořadu. Ačkoliv je sám na tyto věci naprosto levý, tak se mu daří vzbudit dojem opravdu zkušeného a schopného chlapa. I jeho pořad tak má úspěch a minimálně na několik dalších měsíců tak má zaručenou práci v podobě natáčení nových dílů. To ale není zdaleka všechno. Díky této práci se má dostat i k zajímavé divadelní roli. Všiml si ho totiž jeden z divadelních producentů, který mu hodlá nabídnout roli Cyrana. To je jedna z mála po které Ivan po celý život opravdu toužit. Tak to vypadá, že konečně bude moci ukázat, co všechno v něm je. Maminka bude hrdá.

Nově otevřený podnik Corrida bude hostit mejdan. Uspořádá ho tady Simi, což je pro mnohé překvapení, hlavně protože se delší dobu zdržuje mimo Benátky.

Benátky budou potřebovat nového starostu a o tuto funkci se hodlá ucházet i Alois, který má mezi místními velkou autoritu. Všichni ho znají jako velmi schopného a také družného člověka. Zkrátka někoho, kdo by se na tuto práci skutečně hodil. Vágnerová nepochybuje o tom, že to bude on kdo vyhraje a proto se ho vydá navštívit, aby si u něj předem zajistila nějaké plusové body.

Co nového vymyslí Romeo tentokrát?

To je ve zkratce příběh nejnovějšího pokračování seriálu Svatby v Benátkách 51. díl, který vám přinášíme online ke shlédnutí. Přímo zde naleznete video v perfektní kvalitě, které si pustíte opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná šance, kterou se vyplatí využít. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Na rozdíl od oficiálního webu play.iprima.cz je to u nás opravdu pohodlné, zdarma a bez reklam. V televizi se tato epizoda vysílala poprvé ve čtvrtek 19. Března 2015, ale jak už jsme řekli, tak tím se vy nemusíte nijak zvláště zaobírat. Na vás tady prostě bude čekat kdykoliv. Přejeme vám hezkou zábavu.